Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,509
Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10757 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,794
  05-04-2021, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Vjosa Osmani shpallet Presidente e Kosovės

  Hapur nga Albo, 04-04-2021 21:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 219
  05-04-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 505
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 37
  15-04-2021, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 82
  15-04-2021, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18
  15-04-2021, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 103
  14-04-2021, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 109
  14-04-2021, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 78
  14-04-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 276
  14-04-2021, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 54
  14-04-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 50
  14-04-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 77
  14-04-2021, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 114
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 137
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 132
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  31-03-2021, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndahet nga jeta Bashkim Fino

  Hapur nga Neteorm, 29-03-2021 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  29-03-2021, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur djalli nuk gjendet tek maxhoranca

  Hapur nga pirro10, 27-03-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  27-03-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  24-03-2021, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 185
  22-03-2021, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  22-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 208
  21-03-2021, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 266
  19-03-2021, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. LED Rama, kryeministri virtual

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 18-03-2021 12:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  18-03-2021, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •