Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  3,374
Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10651 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 224
  20-01-2021, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  20-01-2021, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 126
  24-01-2021, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 173
  22-01-2021, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 105
  22-01-2021, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 142
  22-01-2021, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 87
  21-01-2021, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 81
  20-01-2021, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  19-01-2021, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 163
  17-01-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 188
  16-01-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 363
  15-01-2021, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 205
  15-01-2021, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 282
  15-01-2021, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 590
  14-01-2021, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 256
  14-01-2021, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  13-01-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 254
  12-01-2021, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 214
  12-01-2021, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 186
  12-01-2021, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 135
  12-01-2021, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 133
  09-01-2021, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pėrmbytje nė gjithė Shqipėrinė.

  Hapur nga Albo, 09-01-2021 01:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 213
  09-01-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  09-01-2021, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 259
  07-01-2021, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  07-01-2021, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 251
  06-01-2021, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vritet nga policia 25 vjeēari nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 09-12-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,325
  04-01-2021, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 336
  04-01-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 228
  04-01-2021, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 233
  03-01-2021, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 325
  03-01-2021, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqipėria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  Hapur nga Lazo, 01-01-2021 10:54
  covid-19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 447
  01-01-2021, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,587
  23-12-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 612
  19-12-2020, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,835
  16-12-2020, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  07-12-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 901
  28-10-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 778
  27-10-2020, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  26-10-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 821
  02-10-2020, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,113
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 993
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,124
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •