Close
Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11616 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 27,054
  17-06-2024, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,407
  02-05-2024, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,965
  29-04-2024, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,954
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,709
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,647
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,303
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 395
  21-06-2024, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,990
  21-06-2024, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,078
  17-06-2024, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  17-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 857
  15-06-2024, 22:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 3,289
  14-06-2024, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 316
  13-06-2024, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,731
  13-06-2024, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 244
  • Lexime: 51,633
  11-06-2024, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  05-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  04-06-2024, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 497
  04-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 169
  04-06-2024, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  28-05-2024, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,728
  21-05-2024, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  21-05-2024, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,427
  20-05-2024, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,369
  16-05-2024, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •