Close
  1. Njoftim:
    Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
    Albo (Shpirt Shqiptari)
    11-01-2021
    Lexime:
    102,223
Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11282 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
    • Pėrgjigje: 18
    • Lexime: 665
    01-02-2023, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 258
    30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 233
    30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 5,715
    12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 190
    31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 176
    31-01-2023, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 159
    30-01-2023, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 124
    25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 149
    18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 188
    17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 132
    17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 19
    • Lexime: 784
    17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 164
    13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
  1. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

    Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
    15 Faqe
    1 2 3 ... 15
    • Pėrgjigje: 293
    • Lexime: 50,260
    05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 92
    04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 162
    01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 221
    28-12-2022, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 114
    24-12-2022, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 175
    19-12-2022, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 13
    • Lexime: 399
    15-12-2022, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 239
    15-12-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 152
    12-12-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 174
    30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
    •  
    •  
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 216
    28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •