Close
Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11592 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 25,352
  05-05-2024, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,090
  02-05-2024, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,403
  29-04-2024, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,126
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,294
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,049
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,375
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,241
  16-05-2024, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 2,353
  15-05-2024, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,556
  11-05-2024, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,389
  09-05-2024, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,475
  09-05-2024, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 595
  02-05-2024, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  02-05-2024, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 371
  01-05-2024, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  30-04-2024, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  29-04-2024, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 13,912
  29-04-2024, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,176
  29-04-2024, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  20-04-2024, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,140
  17-04-2024, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •