Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  67,890
Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10942 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,273
  11-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 107
  14-10-2021, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  02-10-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 775
  02-10-2021, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  01-10-2021, 03:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  29-09-2021, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 373
  28-09-2021, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  23-09-2021, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  22-09-2021, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 231
  17-09-2021, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  10-09-2021, 09:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 238
  09-09-2021, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 196
  09-09-2021, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 465
  07-09-2021, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  07-09-2021, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 520
  07-09-2021, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 290
  01-09-2021, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 287
  01-09-2021, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 895
  31-08-2021, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 254
  31-08-2021, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kosova pranon 55 automjete ushtarake nga SHBA

  Hapur nga Llapi, 30-08-2021 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 271
  30-08-2021, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 630
  26-08-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 345
  25-08-2021, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 341
  20-08-2021, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  18-08-2021, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 498
  12-08-2021, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 535
  05-08-2021, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 2,181
  01-08-2021, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 443
  22-07-2021, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,059
  18-07-2021, 23:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  14-07-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  11-07-2021, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  06-07-2021, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •