Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  60,323
Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10934 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,033
  11-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51
  23-09-2021, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 92
  22-09-2021, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 163
  17-09-2021, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  10-09-2021, 09:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 168
  09-09-2021, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  09-09-2021, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 320
  07-09-2021, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 88
  07-09-2021, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 342
  07-09-2021, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  01-09-2021, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 166
  01-09-2021, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 768
  31-08-2021, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  31-08-2021, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kosova pranon 55 automjete ushtarake nga SHBA

  Hapur nga Llapi, 30-08-2021 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  30-08-2021, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 477
  26-08-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  25-08-2021, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 219
  20-08-2021, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  18-08-2021, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 328
  12-08-2021, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  05-08-2021, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 2,005
  01-08-2021, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 294
  22-07-2021, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  14-07-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  11-07-2021, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  06-07-2021, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 764
  04-07-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 464
  04-07-2021, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  04-07-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •