Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10615 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,948
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,980
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 34,665
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 24,630
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 39,945
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 49,260
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 94,822
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 28,287
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 26,307
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 356
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 414
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 421
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 537
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 368
  07-08-2020, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 487
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 515
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 443
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 513
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 555
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 678
  19-06-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,617
  30-05-2020, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,439
  26-05-2020, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  09-05-2020, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 975
  07-05-2020, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  06-05-2020, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 670
  01-05-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,106
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,010
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 740
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,082
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 900
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,853
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 992
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 7. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,810
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,059
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,527
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 856
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,039
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 916
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,374
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,471
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,213
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,247
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,459
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,332
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,267
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,235
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,167
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,126
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •