Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,579
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,313
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,152
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,097
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,434
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 52,975
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 101,761
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 30,734
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,662
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 961
  25-11-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,000
  03-11-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  28-10-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 475
  27-10-2020, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  26-10-2020, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  13-10-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 576
  02-10-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 800
  19-09-2020, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 720
  04-09-2020, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  28-08-2020, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 823
  16-08-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 568
  09-08-2020, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  07-08-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 763
  23-07-2020, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 755
  22-07-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  12-07-2020, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  09-07-2020, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  07-07-2020, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 724
  30-06-2020, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  19-06-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,152
  30-05-2020, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 12:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,672
  26-05-2020, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  09-05-2020, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,249
  07-05-2020, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 792
  06-05-2020, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 915
  01-05-2020, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 939
  17-04-2020, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 06:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,372
  31-03-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,256
  23-03-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 16:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 995
  21-03-2020, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,387
  18-03-2020, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,081
  13-03-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,132
  06-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,183
  04-03-2020, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 08:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,226
  17-02-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 02:28
  •  
  •  
 9. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,067
  19-01-2020, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  14-01-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,141
  27-12-2019, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,417
  25-12-2019, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,837
  24-12-2019, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 05:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,108
  21-12-2019, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,274
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,082
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,636
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,711
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,437
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •