Close
Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11565 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,612
  15-04-2024, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,014
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,440
  08-04-2024, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,425
  07-04-2024, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 12,614
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 23,610
  01-04-2024, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,788
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 596
  16-04-2024, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 943
  16-04-2024, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,960
  16-04-2024, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 731
  16-04-2024, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 69
  16-04-2024, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 250
  16-04-2024, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 13,075
  15-04-2024, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,037
  15-04-2024, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,398
  12-04-2024, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,185
  08-04-2024, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 446
  04-04-2024, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,171
  31-03-2024, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 784
  31-03-2024, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,555
  30-03-2024, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 12,652
  21-03-2024, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,320
  21-03-2024, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •