Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10620 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 22,973
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,360
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 35,648
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 25,338
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 40,920
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 50,367
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 96,812
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 29,000
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 26,979
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 138
  28-10-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 181
  27-10-2020, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  26-10-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  13-10-2020, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  02-10-2020, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 641
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 662
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  07-08-2020, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 633
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 620
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 541
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 629
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  19-06-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,878
  30-05-2020, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,564
  26-05-2020, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  09-05-2020, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,095
  07-05-2020, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  06-05-2020, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 768
  01-05-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 795
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,226
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,100
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 876
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,227
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 954
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 988
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,012
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,081
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 8. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,965
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,224
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,663
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 972
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,105
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 990
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,478
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,554
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,288
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,617
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •