Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,995
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,462
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,556
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,377
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,800
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 53,382
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 102,557
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 31,034
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,953
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,132
  25-11-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,128
  03-11-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  28-10-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 486
  27-10-2020, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  26-10-2020, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 498
  13-10-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 584
  02-10-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 828
  19-09-2020, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  04-09-2020, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  28-08-2020, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 835
  16-08-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  09-08-2020, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  07-08-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 771
  23-07-2020, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 770
  22-07-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  12-07-2020, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  09-07-2020, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  07-07-2020, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 733
  30-06-2020, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  19-06-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,178
  30-05-2020, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 12:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,692
  26-05-2020, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 893
  09-05-2020, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,271
  07-05-2020, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  06-05-2020, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 930
  01-05-2020, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  17-04-2020, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 06:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,399
  31-03-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,281
  23-03-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 16:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,016
  21-03-2020, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,413
  18-03-2020, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,106
  13-03-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,152
  06-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,219
  04-03-2020, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 08:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,250
  17-02-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 02:28
  •  
  •  
 9. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,087
  19-01-2020, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  14-01-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,173
  27-12-2019, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,441
  25-12-2019, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,867
  24-12-2019, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 05:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,124
  21-12-2019, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,297
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,100
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,742
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •