Close
Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11303 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,562
  15-02-2023, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 681
  30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 605
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,354
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 350
  23-03-2023, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 135
  22-03-2023, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 141
  21-03-2023, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,170
  16-03-2023, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 272
  10-03-2023, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Vula e PD…

  Hapur nga Ingenuous, 04-03-2023 07:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 233
  07-03-2023, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  07-03-2023, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 250
  01-03-2023, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 350
  24-02-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  21-02-2023, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 274
  17-02-2023, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  15-02-2023, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 5,258
  10-02-2023, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Mother Jones: Si depėrtoi korrupsioni shqiptar nė SHBA!

  Hapur nga Albo, 16-02-2023 01:22
  amerika, charles mcgonigal, edi rama, fbi, korrupsion. shba, lulzim basha, sali. berisha
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 305
  31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 193
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 239
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 183
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 931
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 208
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,596
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 147
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •