Close
Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11439 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,584
  31-10-2023, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,463
  11-10-2023, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,104
  25-09-2023, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 12,922
  07-04-2023, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,119
  05-12-2023, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  05-12-2023, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,742
  01-12-2023, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 624
  28-11-2023, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zhduket Ervis Martinaj, koka e lojrave tė fatit nė Shqipėri

  Hapur nga Albo, 06-09-2022 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,735
  24-11-2023, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 39,076
  22-11-2023, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Aprčs moi, le déluge"

  Hapur nga pirro2020, 16-11-2023 04:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  16-11-2023, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,778
  14-11-2023, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 726
  10-11-2023, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  08-11-2023, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 748
  05-11-2023, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,221
  01-11-2023, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,254
  01-11-2023, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  17-10-2023, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,891
  17-10-2023, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 641
  16-10-2023, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 732
  13-10-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,332
  11-10-2023, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,901
  05-10-2023, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,564
  04-10-2023, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •