Close
Faqja 3 prej 227 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 11343 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,456
  18-05-2023, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 6,255
  07-04-2023, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,086
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  12-12-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 300
  28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  07-11-2022, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 886
  04-11-2022, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 407
  03-11-2022, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 441
  02-11-2022, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 635
  01-11-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 653
  31-10-2022, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  19-10-2022, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 4,216
  18-10-2022, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cfare jane shtepite e barit?

  Hapur nga Neteorm, 16-10-2022 09:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  16-10-2022, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 812
  12-10-2022, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  05-10-2022, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 530
  28-09-2022, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  26-09-2022, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 345
  24-09-2022, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •