Close
Faqja 2 prej 213 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,730
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,365
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,279
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,181
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,557
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 53,101
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 102,022
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 30,831
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,778
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,481
  07-09-2019, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 03:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,742
  01-09-2019, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,522
  27-08-2019, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  24-08-2019, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 11:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,370
  21-08-2019, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,429
  11-08-2019, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,568
  03-08-2019, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,437
  30-07-2019, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,263
  25-07-2019, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 14:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,197
  19-07-2019, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,538
  15-07-2019, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 04:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,629
  07-07-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  29-06-2019, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,602
  26-06-2019, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 09:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,501
  24-06-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,121
  23-06-2019, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,863
  22-06-2019, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,725
  10-06-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,113
  08-06-2019, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,355
  05-06-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 16:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,241
  04-06-2019, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,075
  02-06-2019, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,028
  01-06-2019, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,566
  27-05-2019, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,450
  26-05-2019, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,052
  16-05-2019, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,148
  15-05-2019, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 13:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,591
  12-05-2019, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 07:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  04-05-2019, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 12:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  03-05-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,256
  03-05-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  27-04-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,664
  22-04-2019, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 898
  12-04-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,147
  09-04-2019, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 948
  09-04-2019, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 950
  08-04-2019, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,089
  08-04-2019, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 878
  31-03-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,865
  22-03-2019, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 04:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  19-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  17-03-2019, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,065
  16-03-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,295
  14-03-2019, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 775
  14-03-2019, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,125
  12-03-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  02-03-2019, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 635
  01-03-2019, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 804
  28-02-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 213 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •