Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 160 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 48,503
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  29-05-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,483
  27-05-2024, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 24,066
  27-05-2024, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kėshilla mbi edukimin e fėmijės suaj

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 38,539
  27-05-2024, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dokumentari: Lufta kundėr fėmijėve tanė

  Hapur nga Albo, 19-02-2024 04:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 21,774
  19-02-2024, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Prindėrimi

  Hapur nga sirena_adria, 16-10-2023 19:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,282
  07-11-2023, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,660
  20-10-2023, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Edukimi Pozitiv

  Hapur nga sirena_adria, 17-08-2023 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  17-08-2023, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,601
  25-04-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 27-04-2023 20:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,347
  19-01-2021, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,643
  30-12-2020, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,732
  09-11-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 220,414
  23-10-2019, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si tė pėrballojme tekat e fėmijėve !

  Hapur nga Wordless, 11-02-2014 10:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,438
  05-08-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 10,391
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,222
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,499
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 320,175
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 11. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,004
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 21,238
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 12,776
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 16,386
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,523
  05-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 234,302
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pyetje

  Hapur nga MijnWonder, 30-05-2014 03:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,582
  30-05-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,709
  15-04-2014, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,962
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,769
  28-02-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Qumeshti i nenes

  Hapur nga s0ni, 09-10-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 12,902
  08-11-2013, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,616
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,309
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,860
  17-09-2013, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 24,058
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,296
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,175
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,736
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,363
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 23,210
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 26,639
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,669
  25-02-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,978
  21-02-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Question Stafeta e dashurise nga prindi te femija

  Hapur nga EuroStar1, 05-09-2012 09:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,557
  20-02-2013, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 27,851
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 49,428
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 16,096
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sa diference ne moshe kane femijet tuaj?

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 10:29
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,525
  06-02-2013, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •