Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,951
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,377
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Ne cfare jave lindet femijen/et?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 03-12-2011 15:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,594
  01-02-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si e pėrjetojnė nėnat lindjen e femijės?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 28-11-2009 22:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 25,823
  24-07-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,207
  05-09-2010, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Formula apo Qumesht :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,293
  10-07-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,740
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post-Epidural

  Hapur nga *~Rexhina~*, 15-05-2012 16:52
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,599
  02-08-2012, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,618
  10-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160,810
  11-12-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Smile Probleme me vjehrrėn?

  Hapur nga afeida, 25-07-2003 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,029
  25-07-2003, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Ndihma qė jep burri nė punėt e shtėpisė

  Hapur nga afeida, 30-07-2003 01:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,513
  29-01-2006, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. TV dhe edukimi i fėmijėve

  Hapur nga Albo, 16-04-2003 15:05
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,923
  11-07-2003, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Roli i babait nė rritjen e fėmijės

  Hapur nga Albo, 13-11-2010 13:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 17,160
  03-08-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrse duhet t'i dėgjojmė prindėrit?

  Hapur nga Albo, 16-12-2011 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,636
  17-12-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,113
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 22,549
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 20,493
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sa diference ne moshe kane femijet tuaj?

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 10:29
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,091
  06-02-2013, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,023
  21-02-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,771
  28-02-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,693
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,585
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 787
  19-01-2021, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 820
  30-12-2020, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,153
  18-02-2013, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,588
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Femijet dhe prinderit ?

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,132
  23-07-2004, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mbushja e dhembeve gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 17-04-2010 10:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 18,980
  13-10-2010, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 29,226
  19-11-2010, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perdorimi i kompjuterit gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 10-10-2010 21:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,349
  02-12-2010, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si t'i ndihmojmė nėnat e reja

  Hapur nga amerika1, 09-03-2011 21:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,554
  09-03-2011, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,554
  19-05-2012, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,627
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 17,771
  19-02-2015, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,168
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,566
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 13,272
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mardheniet Prindėr-femijė

  Hapur nga bjondina, 05-10-2002 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,592
  08-05-2006, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 36,588
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,372
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 306,363
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 22,331
  03-08-2012, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,920
  04-05-2003, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,938
  14-04-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  04-12-2010, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?

  Hapur nga darla1, 04-12-2010 02:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,248
  04-12-2010, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,642
  04-12-2010, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 29. UNICEF: Fėmijėt shqiptarė ushqehen keq

  Hapur nga Davius, 30-07-2006 14:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,482
  31-07-2006, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sjellja ndaj fėmijėve pėrcakton karakterin e tyre

  Hapur nga Davius, 15-08-2006 20:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,408
  25-08-2011, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fėmijėt qė rriten me gjyshėr, mė tė dobėt!

  Hapur nga Davius, 27-02-2007 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,880
  23-03-2009, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •