Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,106
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 33,059
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 307,180
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 220,648
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kėshilla pėr foshnjat 0-12 muajsh

  Hapur nga Mina, 18-05-2003 06:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 187,280
  10-09-2011, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 181,634
  23-10-2019, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161,099
  11-12-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si mund ta pėrballojė njė grua njė lindje normale

  Hapur nga vajza pa emer, 20-05-2003 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 112,645
  06-07-2012, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 90,243
  07-08-2012, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 57,378
  04-09-2011, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tė vjellat e shpeshta gjatė shtatzanisė

  Hapur nga ela11, 25-11-2010 14:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 49,981
  29-12-2010, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pesha & gjatėsia e bebeve

  Hapur nga ela11, 12-10-2011 14:59
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 46,856
  26-07-2012, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Emra pėr binjakė (bineq)

  Hapur nga meti1, 20-02-2012 03:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 38,855
  24-04-2012, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 37,061
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēfarė tė marrim me vete nė maternitet?

  Hapur nga Marya, 19-01-2011 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 33,636
  03-02-2011, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vaksinat - sa janė tė nevojshme dhe sa janė tė dėmshme?

  Hapur nga mia@, 15-11-2010 09:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 30,802
  16-08-2012, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Njollat e lindjes tek femijet.

  Hapur nga Marya, 02-05-2012 05:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 30,332
  25-07-2012, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vjerra dhe nusja dhe marredheniet mes tyre?

  Hapur nga Letersia 76, 21-09-2002 16:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 29,684
  03-08-2012, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 29,405
  19-11-2010, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 28,121
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Qumėshti i nėnės

  Hapur nga Klevis2000, 12-07-2003 15:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 27,907
  06-07-2012, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ndryshimi i ngjyrės nė jashtqitje tė bebeve

  Hapur nga ela11, 06-08-2011 23:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 27,636
  14-09-2011, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Si e pėrjetojnė nėnat lindjen e femijės?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 28-11-2009 22:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 26,080
  24-07-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė jesh prind-ėshtė obligim, peshė dhe kėnaqėsi

  Hapur nga Poeti, 28-07-2005 16:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 25,932
  15-03-2007, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kur duhet ti levizim foshnjat ne shtratin e tyre?

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 22,838
  14-06-2011, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 22,834
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 22,402
  03-08-2012, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tė sjellėsh fėmijė nė jetė ėshtė njė akt egoizmi?

  Hapur nga iktuus, 05-06-2011 17:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 21,738
  03-08-2012, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Familja ideale:sa persona do tė kishte pėr mendimin tuaj?

  Hapur nga Letersia 76, 19-09-2002 20:27
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 21,496
  12-07-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,904
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 20,757
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ushqimi i bebeve pas 6 muajsh

  Hapur nga ela11, 13-12-2011 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,424
  15-12-2011, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,405
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mbushja e dhembeve gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 17-04-2010 10:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,177
  13-10-2010, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 18,121
  19-02-2015, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Problemet shėndetėsore tė fėmijėve

  Hapur nga Foleja_, 18-03-2006 06:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 18,029
  06-05-2006, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Roli i babait nė rritjen e fėmijės

  Hapur nga Albo, 13-11-2010 13:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 17,291
  03-08-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Festimi i ditėlindjes sė parė

  Hapur nga Fiori, 09-08-2011 14:34
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,205
  13-09-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,986
  14-04-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. A bėn kamomili mirė pėr bebet?

  Hapur nga ela11, 14-09-2011 11:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 16,852
  20-09-2011, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 21:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,739
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,543
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sakrificat e prindėrve pėr femijėt e tyre

  Hapur nga Poeti, 02-12-2005 16:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 15,215
  26-07-2012, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,683
  10-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shtatzania dhe simptomat

  Hapur nga ela11, 23-10-2010 00:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,899
  23-11-2010, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Mardheniet Prindėr-femijė

  Hapur nga bjondina, 05-10-2002 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,699
  08-05-2006, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 13,496
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Strabismi tek femijet.

  Hapur nga Marya, 05-10-2011 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,111
  26-07-2012, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sa kohė i nevojitet fėmiut tim tė mėsohet nė ēerdhe?

  Hapur nga kumbulla, 02-09-2011 09:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 12,522
  06-07-2012, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Si flasin shqip fėmijėt jashtė Shqipėrisė

  Hapur nga Manulaki, 16-07-2006 23:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 12,118
  08-06-2010, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 12,012
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sondazh Sondazh: Ne cfare jave lindet femijen/et?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 03-12-2011 15:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,639
  01-02-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •