Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,266
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 33,070
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,950
  04-05-2003, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 1. TV dhe edukimi i fėmijėve

  Hapur nga Albo, 16-04-2003 15:05
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,955
  11-07-2003, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Smile Probleme me vjehrrėn?

  Hapur nga afeida, 25-07-2003 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,065
  25-07-2003, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,760
  11-08-2003, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,264
  02-09-2003, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Femijet dhe prinderit ?

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,156
  23-07-2004, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 28,127
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pedofilia si arritje kulturore

  Hapur nga etemaj, 09-12-2002 20:57
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,691
  06-12-2004, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Marėdhėnjet qė keni me bashkėfamiljarėt

  Hapur nga invisible girl, 19-12-2003 20:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 7,135
  17-03-2005, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question Cila ėshtė mosha e duhur pėr tu bėrė Nenė?

  Hapur nga Letersia 76, 17-09-2002 08:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,330
  29-07-2005, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,510
  29-07-2005, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Te bėhesh nėnė nė njė moshė kaq tė re..

  Hapur nga YllBote, 03-10-2003 19:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,111
  07-11-2005, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Koha qė u pėrkushtojmė fėmijėve tanė

  Hapur nga Foleja_, 12-12-2005 12:46
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,084
  13-12-2005, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Diskot dhe droga.

  Hapur nga julka, 10-03-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,941
  23-01-2006, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Barbie

  Hapur nga StormAngel, 16-11-2005 14:40
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,308
  26-01-2006, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Femijėt dhe kthimi ne atdhe

  Hapur nga Foleja_, 08-12-2005 05:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,339
  29-01-2006, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Question Ndihma qė jep burri nė punėt e shtėpisė

  Hapur nga afeida, 30-07-2003 01:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,561
  29-01-2006, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ē'po ndodh kėshtu me familjet shqiptare

  Hapur nga DINA, 09-09-2002 02:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,787
  29-01-2006, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Problemet shėndetėsore tė fėmijėve

  Hapur nga Foleja_, 18-03-2006 06:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 18,029
  06-05-2006, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mardheniet Prindėr-femijė

  Hapur nga bjondina, 05-10-2002 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,699
  08-05-2006, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. UNICEF: Fėmijėt shqiptarė ushqehen keq

  Hapur nga Davius, 30-07-2006 14:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,510
  31-07-2006, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,023
  13-11-2006, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė jesh prind-ėshtė obligim, peshė dhe kėnaqėsi

  Hapur nga Poeti, 28-07-2005 16:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 25,932
  15-03-2007, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Disa Kėshilla Pėr Prindėrit

  Hapur nga shefqeti11, 27-03-2007 06:07
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,533
  29-03-2007, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,228
  07-04-2007, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Si Ndikon Muzika Nė Edukimin E Fėmijėve

  Hapur nga NEOLK, 11-07-2007 19:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,025
  11-07-2007, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,127
  20-09-2007, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,984
  29-12-2007, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Cili eshte Nga Priderit Me i Dashur Nena Apo Babai , Dhe Pse ?

  Hapur nga engjulli_peje^, 09-04-2007 07:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 8,516
  30-06-2008, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,556
  09-07-2008, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si mėsojnė fėmijėt tė flasin?

  Hapur nga Qendi, 29-01-2008 11:15
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,728
  24-10-2008, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,407
  11-01-2009, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fėmijėt qė rriten me gjyshėr, mė tė dobėt!

  Hapur nga Davius, 27-02-2007 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,928
  23-03-2009, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Fėmijėt nė internet – cila ėshtė mosha e duhur?

  Hapur nga Fittox, 14-03-2008 16:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,462
  05-05-2009, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,215
  16-03-2010, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si flasin shqip fėmijėt jashtė Shqipėrisė

  Hapur nga Manulaki, 16-07-2006 23:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 12,118
  08-06-2010, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,245
  05-09-2010, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mbushja e dhembeve gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 17-04-2010 10:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,181
  13-10-2010, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,762
  01-11-2010, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,813
  09-11-2010, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,045
  12-11-2010, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,204
  18-11-2010, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 29,406
  19-11-2010, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shtatzania dhe simptomat

  Hapur nga ela11, 23-10-2010 00:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,901
  23-11-2010, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Perdorimi i kompjuterit gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 10-10-2010 21:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,402
  02-12-2010, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?

  Hapur nga darla1, 04-12-2010 02:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,280
  04-12-2010, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  04-12-2010, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,689
  04-12-2010, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161,104
  11-12-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tė vjellat e shpeshta gjatė shtatzanisė

  Hapur nga ela11, 25-11-2010 14:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 49,985
  29-12-2010, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •