Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 161 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 48,898
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Dokumentari: Lufta kundėr fėmijėve tanė

  Hapur nga Albo, 19-02-2024 04:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 22,821
  29-06-2024, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 747
  20-06-2024, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  29-05-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,571
  27-05-2024, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 24,417
  27-05-2024, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kėshilla mbi edukimin e fėmijės suaj

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 38,826
  27-05-2024, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Prindėrimi

  Hapur nga sirena_adria, 16-10-2023 19:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,319
  07-11-2023, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,702
  20-10-2023, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Edukimi Pozitiv

  Hapur nga sirena_adria, 17-08-2023 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  17-08-2023, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,670
  25-04-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 27-04-2023 20:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,373
  19-01-2021, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,682
  30-12-2020, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,753
  09-11-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 223,293
  23-10-2019, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si tė pėrballojme tekat e fėmijėve !

  Hapur nga Wordless, 11-02-2014 10:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,532
  05-08-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 10,467
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,244
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,522
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 320,591
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 11. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,027
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 21,370
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 12,851
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 16,508
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,568
  05-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 234,702
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pyetje

  Hapur nga MijnWonder, 30-05-2014 03:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,618
  30-05-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,771
  15-04-2014, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,999
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,808
  28-02-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Qumeshti i nenes

  Hapur nga s0ni, 09-10-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,006
  08-11-2013, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,661
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,337
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,890
  17-09-2013, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 24,112
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,324
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,229
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,805
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,395
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 23,268
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 26,844
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,708
  25-02-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,014
  21-02-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Question Stafeta e dashurise nga prindi te femija

  Hapur nga EuroStar1, 05-09-2012 09:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,595
  20-02-2013, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 27,983
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 50,004
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 16,140
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •