Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,951
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,375
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,661
  19-01-2011, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Smile Si te ushqehemi gjate shtatzanise dhe pas saj.

  Hapur nga Marya, 06-01-2011 06:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,935
  06-01-2011, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,188
  05-01-2011, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ninulla

  Hapur nga Sovrani, 08-12-2010 22:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,460
  03-01-2011, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė vjellat e shpeshta gjatė shtatzanisė

  Hapur nga ela11, 25-11-2010 14:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 49,682
  29-12-2010, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160,810
  11-12-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,642
  04-12-2010, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  04-12-2010, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?

  Hapur nga darla1, 04-12-2010 02:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,248
  04-12-2010, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Perdorimi i kompjuterit gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 10-10-2010 21:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,349
  02-12-2010, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shtatzania dhe simptomat

  Hapur nga ela11, 23-10-2010 00:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,746
  23-11-2010, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 29,226
  19-11-2010, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,173
  18-11-2010, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,013
  12-11-2010, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,781
  09-11-2010, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,733
  01-11-2010, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mbushja e dhembeve gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 17-04-2010 10:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 18,980
  13-10-2010, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,207
  05-09-2010, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Si flasin shqip fėmijėt jashtė Shqipėrisė

  Hapur nga Manulaki, 16-07-2006 23:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 12,017
  08-06-2010, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,166
  16-03-2010, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fėmijėt nė internet – cila ėshtė mosha e duhur?

  Hapur nga Fittox, 14-03-2008 16:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,410
  05-05-2009, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fėmijėt qė rriten me gjyshėr, mė tė dobėt!

  Hapur nga Davius, 27-02-2007 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,880
  23-03-2009, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,378
  11-01-2009, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Si mėsojnė fėmijėt tė flasin?

  Hapur nga Qendi, 29-01-2008 11:15
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,702
  24-10-2008, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,534
  09-07-2008, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Cili eshte Nga Priderit Me i Dashur Nena Apo Babai , Dhe Pse ?

  Hapur nga engjulli_peje^, 09-04-2007 07:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 8,471
  30-06-2008, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,967
  29-12-2007, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,086
  20-09-2007, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Si Ndikon Muzika Nė Edukimin E Fėmijėve

  Hapur nga NEOLK, 11-07-2007 19:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,000
  11-07-2007, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  07-04-2007, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Disa Kėshilla Pėr Prindėrit

  Hapur nga shefqeti11, 27-03-2007 06:07
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,485
  29-03-2007, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė jesh prind-ėshtė obligim, peshė dhe kėnaqėsi

  Hapur nga Poeti, 28-07-2005 16:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 25,836
  15-03-2007, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,978
  13-11-2006, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. UNICEF: Fėmijėt shqiptarė ushqehen keq

  Hapur nga Davius, 30-07-2006 14:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,482
  31-07-2006, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mardheniet Prindėr-femijė

  Hapur nga bjondina, 05-10-2002 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,592
  08-05-2006, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Problemet shėndetėsore tė fėmijėve

  Hapur nga Foleja_, 18-03-2006 06:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 17,923
  06-05-2006, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ē'po ndodh kėshtu me familjet shqiptare

  Hapur nga DINA, 09-09-2002 02:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,716
  29-01-2006, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Question Ndihma qė jep burri nė punėt e shtėpisė

  Hapur nga afeida, 30-07-2003 01:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,513
  29-01-2006, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Femijėt dhe kthimi ne atdhe

  Hapur nga Foleja_, 08-12-2005 05:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,318
  29-01-2006, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Barbie

  Hapur nga StormAngel, 16-11-2005 14:40
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,287
  26-01-2006, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Question Diskot dhe droga.

  Hapur nga julka, 10-03-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,872
  23-01-2006, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Koha qė u pėrkushtojmė fėmijėve tanė

  Hapur nga Foleja_, 12-12-2005 12:46
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,054
  13-12-2005, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Te bėhesh nėnė nė njė moshė kaq tė re..

  Hapur nga YllBote, 03-10-2003 19:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,052
  07-11-2005, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,448
  29-07-2005, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Question Cila ėshtė mosha e duhur pėr tu bėrė Nenė?

  Hapur nga Letersia 76, 17-09-2002 08:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,233
  29-07-2005, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Smile Marėdhėnjet qė keni me bashkėfamiljarėt

  Hapur nga invisible girl, 19-12-2003 20:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 7,064
  17-03-2005, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pedofilia si arritje kulturore

  Hapur nga etemaj, 09-12-2002 20:57
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,662
  06-12-2004, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 27,978
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Femijet dhe prinderit ?

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,132
  23-07-2004, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,238
  02-09-2003, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •