Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Paul Manship

  Hapur nga shigjeta, 07-12-2011 02:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,815
  07-12-2011, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Paul Cezane

  Hapur nga shigjeta, 13-04-2006 23:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,929
  23-11-2011, 22:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nobel 2011: Tomas Tranströmer

  Hapur nga simply me, 07-10-2011 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,959
  07-10-2011, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Leonid Afrimov

  Hapur nga ajzberg, 05-10-2011 14:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,828
  05-10-2011, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,966
  30-09-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Art me kripė!

  Hapur nga Ermedin, 17-09-2011 14:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,014
  18-09-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arti per Perjetesine

  Hapur nga Fleur Blanche, 23-07-2011 11:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,960
  24-07-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Marc Chagall

  Hapur nga broken_smile, 20-06-2011 05:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,902
  20-06-2011, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,782
  19-06-2011, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Question Figurat 3d

  Hapur nga artan ramadani, 11-05-2011 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,067
  15-05-2011, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,546
  07-04-2011, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kristianizmi dhe arkitektura nder shekuj-FOTOGRAFI

  Hapur nga Kryqi i Paqes, 06-10-2010 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,151
  14-01-2011, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arti modern

  Hapur nga Peace Boy, 23-12-2010 06:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,480
  23-12-2010, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zbulohen eshtrat e Mona Lizės

  Hapur nga fegi, 02-11-2010 06:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,969
  02-11-2010, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,503
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Tamara de Lempicka

  Hapur nga broken_smile, 05-10-2010 12:55
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,201
  05-10-2010, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,580
  28-09-2010, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Van Gogh (edhe nė shqip)

  Hapur nga Dita, 17-06-2004 13:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 21,135
  02-07-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Erik Johansson dhe surrealizmi digjital

  Hapur nga broken_smile, 15-06-2010 08:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,600
  18-06-2010, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Umberto Boccioni dhe Futurizmi

  Hapur nga broken_smile, 04-06-2010 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,957
  04-06-2010, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,424
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Egon Schiele

  Hapur nga Larsus, 23-02-2006 16:26
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,869
  30-05-2010, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,823
  19-05-2010, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Edgar Degas (piktura impresioniste)

  Hapur nga broken_smile, 18-05-2010 13:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,980
  18-05-2010, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Patinazh artistik (caste magjike)

  Hapur nga uj me gaz, 03-05-2010 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,390
  06-05-2010, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Edhe nje mister i Leonardo da Vinēit

  Hapur nga fattlumi, 15-03-2010 19:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,710
  15-03-2010, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Tolstoi dhe Arti?

  Hapur nga Veshtrusja, 22-10-2005 12:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,722
  05-01-2010, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Vdekje E Yjeve 2009

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 20-12-2009 04:03
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,939
  20-12-2009, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Foto Interesante 2009 :)

  Hapur nga Explorer, 19-12-2009 10:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,526
  19-12-2009, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,513
  18-12-2009, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gustave Courbet

  Hapur nga E=mc², 24-03-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,832
  24-04-2009, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Balthazar Klossowski de Rola (Balthus)

  Hapur nga E=mc², 22-04-2009 15:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,222
  24-04-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Albrecht Dürer

  Hapur nga E=mc², 23-04-2009 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,488
  23-04-2009, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gerhard Richter

  Hapur nga E=mc², 29-03-2009 15:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,862
  29-03-2009, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Alphonse Mucha

  Hapur nga Brari, 10-03-2009 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,452
  10-03-2009, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,947
  22-02-2009, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. William Turner

  Hapur nga [Perla], 19-02-2009 17:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,050
  19-02-2009, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Paul Gauguin

  Hapur nga E=mc², 05-02-2009 12:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,727
  05-02-2009, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,097
  01-12-2008, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,895
  08-11-2008, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tragjedia "Trojanet" nje deshtim perfekt !

  Hapur nga Pratolini, 28-09-2008 20:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,217
  06-10-2008, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,248
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Victor Vasareli - Themeluesi i Artit Optik

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,661
  25-07-2008, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,525
  15-03-2008, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Turpi i Bienales se Venecias

  Hapur nga adidu, 15-06-2007 19:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,094
  15-06-2007, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 17:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,845
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,620
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kamera e Charlie Chaplinit nė Ankand

  Hapur nga Nolird, 15-05-2007 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  15-05-2007, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 16,922
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Piktori Stefan Stefani nė Michigan, USA

  Hapur nga Fiori, 24-04-2002 16:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,439
  15-04-2007, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •