Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,051
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Paul Manship

  Hapur nga shigjeta, 07-12-2011 03:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,974
  07-12-2011, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Paul Cezane

  Hapur nga shigjeta, 13-04-2006 23:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,110
  23-11-2011, 23:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nobel 2011: Tomas Tranströmer

  Hapur nga simply me, 07-10-2011 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,130
  07-10-2011, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Leonid Afrimov

  Hapur nga ajzberg, 05-10-2011 14:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,055
  05-10-2011, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,208
  30-09-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Art me kripė!

  Hapur nga Ermedin, 17-09-2011 14:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,273
  18-09-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arti per Perjetesine

  Hapur nga Fleur Blanche, 23-07-2011 11:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,229
  24-07-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Marc Chagall

  Hapur nga broken_smile, 20-06-2011 05:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,188
  20-06-2011, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,996
  19-06-2011, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Question Figurat 3d

  Hapur nga artan ramadani, 11-05-2011 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,241
  15-05-2011, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,690
  07-04-2011, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kristianizmi dhe arkitektura nder shekuj-FOTOGRAFI

  Hapur nga Kryqi i Paqes, 06-10-2010 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,757
  14-01-2011, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arti modern

  Hapur nga Peace Boy, 23-12-2010 07:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,627
  23-12-2010, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zbulohen eshtrat e Mona Lizės

  Hapur nga fegi, 02-11-2010 06:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,178
  02-11-2010, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,228
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Tamara de Lempicka

  Hapur nga broken_smile, 05-10-2010 12:55
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,444
  05-10-2010, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,191
  28-09-2010, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Van Gogh (edhe nė shqip)

  Hapur nga Dita, 17-06-2004 13:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 22,756
  02-07-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Erik Johansson dhe surrealizmi digjital

  Hapur nga broken_smile, 15-06-2010 08:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,855
  18-06-2010, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Umberto Boccioni dhe Futurizmi

  Hapur nga broken_smile, 04-06-2010 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,189
  04-06-2010, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,806
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Egon Schiele

  Hapur nga Larsus, 23-02-2006 17:26
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,252
  30-05-2010, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,213
  19-05-2010, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Edgar Degas (piktura impresioniste)

  Hapur nga broken_smile, 18-05-2010 13:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,290
  18-05-2010, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Patinazh artistik (caste magjike)

  Hapur nga uj me gaz, 03-05-2010 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,592
  06-05-2010, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Edhe nje mister i Leonardo da Vinēit

  Hapur nga fattlumi, 15-03-2010 19:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,043
  15-03-2010, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Tolstoi dhe Arti?

  Hapur nga Veshtrusja, 22-10-2005 12:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,940
  05-01-2010, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Vdekje E Yjeve 2009

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 20-12-2009 05:03
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,141
  20-12-2009, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Foto Interesante 2009 :)

  Hapur nga Explorer, 19-12-2009 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,686
  19-12-2009, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,743
  18-12-2009, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gustave Courbet

  Hapur nga E=mc², 24-03-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,167
  24-04-2009, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Balthazar Klossowski de Rola (Balthus)

  Hapur nga E=mc², 22-04-2009 15:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,740
  24-04-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Albrecht Dürer

  Hapur nga E=mc², 23-04-2009 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,693
  23-04-2009, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gerhard Richter

  Hapur nga E=mc², 29-03-2009 15:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,015
  29-03-2009, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Alphonse Mucha

  Hapur nga Brari, 10-03-2009 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  10-03-2009, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,333
  22-02-2009, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. William Turner

  Hapur nga [Perla], 19-02-2009 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,521
  19-02-2009, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Paul Gauguin

  Hapur nga E=mc², 05-02-2009 13:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,878
  05-02-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,347
  01-12-2008, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,189
  08-11-2008, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tragjedia "Trojanet" nje deshtim perfekt !

  Hapur nga Pratolini, 28-09-2008 20:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,435
  06-10-2008, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,157
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Victor Vasareli - Themeluesi i Artit Optik

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,762
  25-07-2008, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,655
  15-03-2008, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Turpi i Bienales se Venecias

  Hapur nga adidu, 15-06-2007 19:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  15-06-2007, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 18:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,172
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,180
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kamera e Charlie Chaplinit nė Ankand

  Hapur nga Nolird, 15-05-2007 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,410
  15-05-2007, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,780
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Piktori Stefan Stefani nė Michigan, USA

  Hapur nga Fiori, 24-04-2002 16:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,437
  15-04-2007, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •