Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 196 gjithsej

Forumi: Botėrori - Brazil 2014

Kampionati Botėror i Futbollit kėtė rradhė do tė zhvillohet nė Brazil mė 2014. Kėtu do tė gjeni hapėsirėn e duhur pėr tė diskutuar mbi evenimentin mė tė madh sportiv nė botė qė ndodh vetėm njėherė nė katėr vjet.

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: BRAZIL 2014: GJERMANIA shpallet Kampion Bote

  Hapur nga MaDaBeR, 10-07-2014 09:20
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 216
  • Lexime: 81,525
  23-12-2014, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tifozėt e Francės!

  Hapur nga Juventini, 24-03-2010 14:42
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 13,345
  05-06-2018, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tifozėt e Brazilit

  Hapur nga gigiex, 19-06-2010 17:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,098
  09-09-2014, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tifozėt e Gjermanisė

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 07-05-2012 10:07
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 29,856
  23-07-2014, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne finale

  Hapur nga MaDaBeR, 05-07-2014 10:28
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 219
  • Lexime: 35,624
  14-07-2014, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tulipanėt e Hollandės

  Hapur nga AIRON^BOY, 06-06-2010 07:50
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 256
  • Lexime: 46,039
  13-07-2014, 07:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda vendi i 3-te i Boterorit

  Hapur nga MaDaBeR, 10-07-2014 09:38
  2 Faqe
  1 2
  brazil. 2014
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,636
  13-07-2014, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 06-07-2014 07:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 26,482
  12-07-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: James Rodriguez fiton Kepucen e Arte

  Hapur nga MaDaBeR, 29-06-2014 11:52
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,706
  10-07-2014, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Femrat seksi te boterorit #Brazil2014

  Hapur nga no name, 30-06-2014 10:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 13,073
  09-07-2014, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,919
  08-07-2014, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Brazili kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 29-06-2014 06:11
  3 Faqe
  1 2 3
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 19,000
  07-07-2014, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Pro apo Kunder perjashtimit te Luis Suarez?

  Hapur nga luleshtrydhe1, 27-06-2014 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,089
  06-07-2014, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. BRAZIL 2014, lajme, analiza, kuriozitete

  Hapur nga MaDaBeR, 22-05-2014 04:12
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 19,934
  06-07-2014, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 01-07-2014 05:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,241
  06-07-2014, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 02-07-2014 06:54
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,962
  06-07-2014, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 01-07-2014 05:37
  3 Faqe
  1 2 3
  brazil. 2014
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,553
  05-07-2014, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,657
  04-07-2014, 22:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Belgjika kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:12
  2 Faqe
  1 2
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,777
  03-07-2014, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 12:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,593
  03-07-2014, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Brazil 2014: Cila kombėtare do tė shpallet kampione e botės?

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,868
  01-07-2014, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Franca kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 12:54
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,923
  01-07-2014, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,709
  01-07-2014, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Kosta Rika kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 12:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,425
  30-06-2014, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Brazili kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 11:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 6,925
  29-06-2014, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Kolumbia kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 12:04
  2 Faqe
  1 2
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,256
  29-06-2014, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: GRUPI H: Kualifikohen Belgjika dhe Algjeria

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,122
  27-06-2014, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: GRUPI G: Kualifikohen Gjermania dhe SH.B.A

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 16,890
  27-06-2014, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: GRUPI F: Kualifikohen Argjentina dhe Nigeria

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,014
  27-06-2014, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: GRUPI E: Kualifikohen Franca dhe Zvicra

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 10,984
  27-06-2014, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: GRUPI D: Kualifikohen Kosta Rika dhe Uruguaj

  Hapur nga no name, 09-12-2013 19:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 16,545
  26-06-2014, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: GRUPI C: Kualifikohen Kolumbia dhe Greqia

  Hapur nga no name, 09-12-2013 19:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 7,627
  25-06-2014, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: GRUPI B: Kualifikohen Hollanda dhe Kili

  Hapur nga no name, 09-12-2013 19:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 11,689
  25-06-2014, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: GRUPI A: Kualifikohen Brazili dhe Meksika

  Hapur nga no name, 09-12-2013 19:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 9,509
  25-06-2014, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,190
  06-12-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,077
  18-11-2013, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tifozėt e Argjentinės

  Hapur nga Vjosa, 10-05-2010 21:11
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 29,170
  23-03-2013, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Tifozėt e Italisė

  Hapur nga The_Capital, 02-06-2010 05:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 404
  • Lexime: 37,790
  05-07-2012, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tifozėt e Spanjės

  Hapur nga Aikido, 11-10-2009 14:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 22,832
  02-07-2012, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tifozėt e Egjiptit

  Hapur nga Blizoo, 22-06-2012 17:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,257
  22-06-2012, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Tifozėt e Gjermanisė!

  Hapur nga bayern, 02-09-2005 00:35
  70 Faqe
  1 2 3 ... 70
  • Pėrgjigje: 1,396
  • Lexime: 126,231
  07-05-2012, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 26,595
  23-01-2011, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Post Botėrori 2018 nė Rusi, 2022 nė Katar

  Hapur nga The.ReaL, 02-12-2010 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,849
  18-01-2011, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sondazh Sondazh: Afrika e Jugut 2010: Spanja shpallet kampione e botės

  Hapur nga Nice_Boy, 07-07-2010 16:32
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 24,637
  18-07-2010, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ekipi i Kampionatit Botėror 2010?

  Hapur nga Altin1, 09-07-2010 01:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,089
  16-07-2010, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Femrat e Kampionatit Botėror

  Hapur nga Altin1, 06-06-2010 12:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 29,046
  15-07-2010, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Botėrori 2010..aktual

  Hapur nga drague, 13-06-2010 11:41
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 16,771
  12-07-2010, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 43. FIFA nominon mė tė mirėt e Botėrorit

  Hapur nga strange, 09-07-2010 06:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,728
  12-07-2010, 01:06 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Sondazh Sondazh: Si mund te mbarojne?

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 06-07-2010 19:31
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,710
  11-07-2010, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Sondazh Sondazh: Ndeshja pėr vendin e tretė: Uruguaj 2-3 Gjermani

  Hapur nga gimche, 10-07-2010 12:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,342
  11-07-2010, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sondazh Sondazh: KB 2010 -1/2 e finales : Uruguay 2-3 Hollandė

  Hapur nga gimche, 02-07-2010 19:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,684
  10-07-2010, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •