Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 195 gjithsej

Forumi: Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Demoni i keq

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,501
  16-05-2024, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 490
  16-05-2024, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Alkimia e lumturisė (Kimja-i saadet)

  Hapur nga Paralog, 16-05-2024 21:10
  alkimia e lumturisė
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 207
  16-05-2024, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 47,266
  25-04-2024, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,118
  22-06-2023, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gėzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Hapur nga Neteorm, 22-03-2021 08:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,441
  21-04-2023, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Grimca Urtie

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:40
  imam aliu, tregime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,484
  23-12-2019, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:35
  islam, mistik, poei
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,388
  23-12-2019, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutja e mėngjesit (Dua es-Sabah)

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:33
  imam ali, lutja e mengjesit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,459
  23-12-2019, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Lutja e muajit Sha`ban

  Hapur nga ArtanMasa, 23-12-2019 14:32
  imam ali, lutje, muaji shaban
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,531
  23-12-2019, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Qerbelaja: njė vėshtrim historik

  Hapur nga ArtanMasa, 30-08-2019 15:16
  qerbela
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,773
  30-08-2019, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Islami dhe koha moderne

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,794
  17-08-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Uniteti islam

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,467
  17-08-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Sheri′ati

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,968
  17-08-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Imamėt – Politika e qartė dhe koherente

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,863
  17-08-2019, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,566
  17-08-2019, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb Gnosa (‘irfan) dhe Urtia (hikmeh)

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,035
  17-08-2019, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Rreth veseve

  Hapur nga ArtanMasa, 17-08-2019 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,197
  17-08-2019, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,486
  17-08-2019, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,718
  17-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Poezi Sufiste

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,896
  15-08-2019, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Du'atė pėr ēdo ditė tė Ramazanit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,064
  14-08-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Poezi mistike

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:55
  mistik, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,558
  14-08-2019, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Dua-ja e Arafatit

  Hapur nga ArtanMasa, 14-08-2019 14:53
  arafat, dua
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,500
  14-08-2019, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,083
  13-08-2019, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Gratė nė njė shoqėri Kuranore

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,640
  13-08-2019, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,936
  13-08-2019, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Njė vėshtrim mbi Wehhabizmin

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,593
  13-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,649
  13-08-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,590
  13-08-2019, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Pėrse agjėrojnė Muslimanėt?

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,447
  13-08-2019, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Haxhi i Lamtumirės

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,348
  13-08-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Agjėrimi i 'Ashures

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,463
  13-08-2019, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Mi‘rāxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,861
  13-08-2019, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Roli dhe Karakteri i Profetit Muhammed

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,165
  13-08-2019, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Sunne-ti dhe Hadith-i i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:22
  hadith, pejgmber, sunnet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,171
  13-08-2019, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Pejgamberi dhe Rinia

  Hapur nga ArtanMasa, 13-08-2019 11:20
  pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,194
  13-08-2019, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb Miti i Vargjeve Satanike

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 13:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,619
  30-07-2019, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb Thėnie tė Zgjedhura tė Imam 'Aliut

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:48
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,996
  30-07-2019, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,468
  30-07-2019, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Ajeti i Pastrimit dhe Ehl ul-Bejti

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 12:39
  ehlul bejti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,207
  30-07-2019, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,485
  30-07-2019, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb Zoti dhe atributet e Tij

  Hapur nga ArtanMasa, 30-07-2019 11:38
  2 Faqe
  1 2
  imam aliu, muhamed, zoti
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,928
  30-07-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Para Qerbelasė-fjalimi historik nė Mina

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 12:10
  amam aliu, fjalim, mina, qerbela
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,500
  26-07-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Njė Grua e Rrallė

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:59
  zejneb
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,568
  26-07-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Miiraxhi i Pejgamberit

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:49
  miraxh, pejgamberi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,346
  26-07-2019, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lightbulb 110 Virtyte tė Imam Alīut

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:45
  imam aliu, virtute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,494
  26-07-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb 40 hadithe mbi Kur’anin

  Hapur nga ArtanMasa, 26-07-2019 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,840
  26-07-2019, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Lightbulb Ē’thonė jomuslimanėt pėr Imam Aliun

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:34
  imam aliu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,269
  23-07-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lightbulb Figura e Merjemes (a.s.) nė Islam

  Hapur nga ArtanMasa, 23-07-2019 12:29
  historia, merjeme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,181
  23-07-2019, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •