Close

Forumi: Projekti dhe shėrbime

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen, pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje. (Ky forum shėrben vetėm pėr tė lexuar pėrgjigjet e pyetjeve tuaja)

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 209
  • Postime: 977
 2. Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Albasoul.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 331
  • Postime: 3,317
 3. Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 903
  • Postime: 8,578

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi