Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 924 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Kishės Katolike

  Hapur nga NoName, 08-03-2021 05:42
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,920
  07-05-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 09-03-2021 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,406
  11-03-2021, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 28,184
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 109,743
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,978
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,637
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 19,878
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,490
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 19,924
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 23,067
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 181
  17-06-2024, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 581
  • Lexime: 123,218
  14-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mishi i derrit i ndaluar dhe ne Bibel

  Hapur nga Eagle Eye., 23-04-2024 04:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,293
  26-04-2024, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Besimtarėt katolikė kremtojnė Pashkėn

  Hapur nga Albo, 31-03-2024 21:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 206
  31-03-2024, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 784
  • Lexime: 141,690
  17-03-2024, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 931
  • Lexime: 124,825
  15-01-2024, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Komenti i ungjillit

  Hapur nga ninoenina, 18-01-2021 12:15
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 297
  • Lexime: 25,543
  29-12-2023, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 592
  • Lexime: 118,145
  13-12-2023, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Jezu Krishi na mėson

  Hapur nga toni77_toni, 31-12-2005 16:18
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 15,502
  04-11-2023, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 428
  • Lexime: 118,242
  09-10-2023, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 566
  29-03-2023, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 595
  31-12-2022, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 23,874
  08-10-2022, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  21-02-2022, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Bibla ne gjuhen Shqipe

  Hapur nga Milot92, 21-12-2021 04:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,867
  21-12-2021, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,280
  06-12-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Imzot Frang Bardhi

  Hapur nga Pasiqe, 24-01-2006 15:21
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 18,068
  01-07-2021, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,052
  31-03-2021, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sot Kisha katolike pėrkujtoi Shėn...!

  Hapur nga NoName, 05-12-2006 22:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 24,797
  12-03-2021, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shėn Jozefi

  Hapur nga xixe xixellonja, 10-03-2006 13:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,249
  12-03-2021, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Monsinjor Zef Oroshi

  Hapur nga NoName, 05-03-2021 05:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,652
  11-03-2021, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,210
  03-03-2021, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 16,895
  03-03-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mendime mbi Kreshmet

  Hapur nga NoName, 10-03-2006 16:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,666
  02-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,060
  26-02-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Temjan: kuptimi fetar

  Hapur nga NoName, 24-02-2021 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,774
  24-02-2021, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thumbs up IN MEMORIAM: Mons. Nikolle Mini

  Hapur nga NoName, 15-05-2006 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,536
  03-11-2019, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 31,482
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 29,317
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 9,412
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,819
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,342
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,165
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,756
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 97,971
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,322
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,781
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,025
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,325
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 18,482
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 17,006
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 47,209
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,419
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 63,298
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 48,238
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 49,436
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,029
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,799
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,720
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •