Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  2,715
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 917 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 17,260
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 78,700
  03-01-2013, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 69,511
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,502
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,544
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,937
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,522
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,921
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,770
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Komenti i ungjillit

  Hapur nga ninoenina, 18-01-2021 12:15
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 175
  22-01-2021, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 622
  • Lexime: 92,244
  22-01-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 820
  • Lexime: 87,338
  22-01-2021, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up IN MEMORIAM: Mons. Nikolle Mini

  Hapur nga NoName, 15-05-2006 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,618
  03-11-2019, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,007
  28-09-2019, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 23,319
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 21,217
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,476
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,296
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,648
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,958
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,471
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 82,445
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,731
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,812
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,946
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,153
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 12,492
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 10,890
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 36,862
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 11,155
  05-04-2016, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 85,853
  05-04-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,957
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 45,191
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 33,087
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 39,432
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 86,021
  28-07-2015, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,809
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,397
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,769
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,127
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,749
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,122
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,055
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,598
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,070
  08-02-2015, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,199
  08-02-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,277
  08-02-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,356
  17-01-2015, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,313
  16-01-2015, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,672
  04-01-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,652
  23-12-2014, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 21:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 31,457
  11-12-2014, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 12,913
  17-11-2014, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,710
  10-11-2014, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 06:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 13,358
  30-10-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,349
  28-10-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,640
  22-09-2014, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,362
  22-09-2014, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 16,188
  05-09-2014, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •