Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  78,272
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 917 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Kishės Katolike

  Hapur nga NoName, 08-03-2021 05:42
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,459
  07-05-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 09-03-2021 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,271
  11-03-2021, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 20,679
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 81,317
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,588
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,455
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,727
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,248
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,737
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,690
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 61
  06-12-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 536
  • Lexime: 93,875
  06-12-2021, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Komenti i ungjillit

  Hapur nga ninoenina, 18-01-2021 12:15
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 203
  • Lexime: 9,335
  06-12-2021, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 706
  • Lexime: 105,451
  04-12-2021, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 6,029
  04-12-2021, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 14,213
  03-12-2021, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 891
  • Lexime: 98,842
  03-12-2021, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 417
  • Lexime: 97,288
  03-12-2021, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Imzot Frang Bardhi

  Hapur nga Pasiqe, 24-01-2006 15:21
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,395
  01-07-2021, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,646
  31-03-2021, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sot Kisha katolike pėrkujtoi Shėn...!

  Hapur nga NoName, 05-12-2006 22:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,609
  12-03-2021, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shėn Jozefi

  Hapur nga xixe xixellonja, 10-03-2006 13:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,124
  12-03-2021, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Monsinjor Zef Oroshi

  Hapur nga NoName, 05-03-2021 05:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,258
  11-03-2021, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,758
  03-03-2021, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,867
  03-03-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mendime mbi Kreshmet

  Hapur nga NoName, 10-03-2006 16:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,246
  02-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 954
  26-02-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Temjan: kuptimi fetar

  Hapur nga NoName, 24-02-2021 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 821
  24-02-2021, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up IN MEMORIAM: Mons. Nikolle Mini

  Hapur nga NoName, 15-05-2006 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,511
  03-11-2019, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 25,866
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 24,629
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,033
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,601
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,264
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,164
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,700
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 89,220
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,029
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,953
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,154
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,321
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 14,606
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 13,154
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 40,306
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,557
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 51,253
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 37,510
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 43,021
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,387
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,814
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,897
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,064
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,907
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,773
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,452
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,171
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,391
  08-02-2015, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,273
  08-02-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,400
  08-02-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •