Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  1,448
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 917 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 17,211
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 05-04-2006 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 78,400
  03-01-2013, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 69,299
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,456
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,493
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,891
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,475
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,879
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,717
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Komenti i ungjillit

  Hapur nga ninoenina, 18-01-2021 12:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10
  18-01-2021, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up IN MEMORIAM: Mons. Nikolle Mini

  Hapur nga NoName, 15-05-2006 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,564
  03-11-2019, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,969
  28-09-2019, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 23,275
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 21,183
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,431
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,266
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,600
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,925
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,444
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 82,380
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,698
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,783
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,923
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,128
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 12,443
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 10,805
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 817
  • Lexime: 86,824
  29-10-2016, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 620
  • Lexime: 91,957
  28-04-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 36,737
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 11,114
  05-04-2016, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 472
  • Lexime: 85,704
  05-04-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,934
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 44,876
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 33,019
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 39,383
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 351
  • Lexime: 85,710
  28-07-2015, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,774
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,349
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,734
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,097
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,698
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,085
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,033
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,577
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,044
  08-02-2015, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,170
  08-02-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,254
  08-02-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Apokalipsi

  Hapur nga VOLSIV, 16-04-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,332
  17-01-2015, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 10 Sekretet e Medjugorjes

  Hapur nga VOLSIV, 16-01-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,291
  16-01-2015, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,647
  04-01-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Urime Krishtlindja

  Hapur nga toni77_toni, 23-12-2014 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,630
  23-12-2014, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nė Letnicė (Kosovė) pagėzohen 32 besimtarė musliman

  Hapur nga NoName, 01-05-2008 21:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 31,357
  11-12-2014, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 12,837
  17-11-2014, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,690
  10-11-2014, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kisha Katolike dhe Ortodokse

  Hapur nga francisko, 27-09-2014 06:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 13,323
  30-10-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Zor se gjen titull per kete..

  Hapur nga deshmuesi, 28-10-2014 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,327
  28-10-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tė pagėzohėsh nė katolik.

  Hapur nga Kallmeti, 22-09-2014 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,616
  22-09-2014, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,338
  22-09-2014, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pėr ecjen e tė krishterit!

  Hapur nga toni77_toni, 18-08-2010 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 16,159
  05-09-2014, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •