Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  78,358
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 917 gjithsej

Forumi: Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Kishės Katolike

  Hapur nga NoName, 08-03-2021 05:42
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,473
  07-05-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Zėri i Papės dhe i Kishės nė dialog me botėn

  Hapur nga NoName, 09-03-2021 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,286
  11-03-2021, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Pagėzimi

  Hapur nga toni77_toni, 02-12-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 20,691
  20-03-2016, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: "Jezu Krishti ėshtė Zot" (Rm 10,9)

  Hapur nga torrkerry, 17-02-2009 10:41
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 81,382
  25-07-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Kishėn katolike

  Hapur nga toni77_toni, 08-07-2009 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,601
  08-07-2009, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Virgjėreshėn Mari!

  Hapur nga toni77_toni, 02-06-2006 05:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,471
  02-06-2006, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave tė Komuniteti Katolik

  Hapur nga toni77_toni, 16-03-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,742
  16-03-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Gjithēka mbi Jezu Krishtin Zot!

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,262
  14-03-2006, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Mbi Trininė Shėnjtė

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,754
  14-03-2006, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: BIBLA (Shkrimi Shenjtė) nė internet nė Gjuhen Shqipe

  Hapur nga toni77_toni, 14-03-2006 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,706
  14-03-2006, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Komenti i ungjillit

  Hapur nga ninoenina, 18-01-2021 12:15
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 9,467
  09-12-2021, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 104
  06-12-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vargu biblik i ditės

  Hapur nga toni77_toni, 12-10-2008 17:41
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 536
  • Lexime: 93,918
  06-12-2021, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njė mesazh i qenėsishėm

  Hapur nga torrkerry, 12-11-2008 10:00
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 706
  • Lexime: 105,498
  04-12-2021, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 6,049
  04-12-2021, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėrmbledje e doktrinės shoqėrore tė Kishės Katolike.

  Hapur nga ribaldi, 27-10-2015 07:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 14,238
  03-12-2021, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 891
  • Lexime: 98,890
  03-12-2021, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Histori tė vogla dhe tė bukura pėr shpirtin

  Hapur nga torrkerry, 24-09-2008 13:33
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 417
  • Lexime: 97,381
  03-12-2021, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Imzot Frang Bardhi

  Hapur nga Pasiqe, 24-01-2006 15:21
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,409
  01-07-2021, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,662
  31-03-2021, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sot Kisha katolike pėrkujtoi Shėn...!

  Hapur nga NoName, 05-12-2006 22:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,619
  12-03-2021, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shėn Jozefi

  Hapur nga xixe xixellonja, 10-03-2006 13:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,127
  12-03-2021, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Monsinjor Zef Oroshi

  Hapur nga NoName, 05-03-2021 05:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,273
  11-03-2021, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekzorcist ne Shqiperi?

  Hapur nga dorinela, 11-09-2019 16:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,775
  03-03-2021, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,877
  03-03-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mendime mbi Kreshmet

  Hapur nga NoName, 10-03-2006 16:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,250
  02-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 957
  26-02-2021, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Temjan: kuptimi fetar

  Hapur nga NoName, 24-02-2021 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  24-02-2021, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up IN MEMORIAM: Mons. Nikolle Mini

  Hapur nga NoName, 15-05-2006 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,516
  03-11-2019, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 25,876
  24-06-2018, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. URIME PASHKĖT... Gėzuar dhe per shume mot...

  Hapur nga Robben, 19-04-2011 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 24,636
  08-04-2018, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Visari i Shpirtnuer - Botim Jezuit

  Hapur nga Hyllien, 13-08-2005 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,038
  02-04-2018, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,603
  02-04-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,269
  12-01-2018, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Prifterit qe i mbijetuan bombes atomike

  Hapur nga Diella1, 26-08-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,168
  26-08-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,703
  26-08-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urime Pashkėt....

  Hapur nga toni77_toni, 07-04-2012 10:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 89,227
  16-04-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lutja e gjate e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,033
  25-03-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,957
  25-03-2017, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,160
  25-03-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Udhezim i Perhershem i Alta Vendites

  Hapur nga Diella1, 25-03-2017 09:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,324
  25-03-2017, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 14,616
  15-01-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Jubileu i mėshirės, rizhbulimi i besimit tė vėrtetė

  Hapur nga ribaldi, 16-01-2016 09:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 13,165
  29-10-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Jezu Krishti ėshtė Zot". Nga katekizmi i Kishės katolike.

  Hapur nga torrkerry, 02-01-2010 03:55
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 40,312
  08-04-2016, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Pashket..........

  Hapur nga Vinjol, 17-03-2016 18:39
  jane, pashket, sivjet
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,561
  29-03-2016, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 51,294
  29-03-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Iniciacioni i Krishtere

  Hapur nga torrkerry, 07-07-2008 06:46
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 243
  • Lexime: 37,534
  29-02-2016, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Porosite e Zojes ne Mexhugorje

  Hapur nga Dielli_ime, 04-10-2009 16:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 43,026
  23-09-2015, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Litani

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 13:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,390
  26-07-2015, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,817
  22-06-2015, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,899
  20-06-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,068
  24-05-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Zoti ėshtė i mirė !

  Hapur nga toni77_toni, 28-03-2015 06:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,907
  09-04-2015, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. =Doktrina Krishtiane=nė gjuhėn shqipe=1850=

  Hapur nga Kreksi, 23-08-2014 20:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,775
  09-04-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,454
  02-04-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,171
  10-03-2015, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Rruzarja e Shen Mikelit

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,391
  08-02-2015, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shtate Psalmet Penitenciale

  Hapur nga Diella1, 08-02-2015 14:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,273
  08-02-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sanktuari Las Lajas, Kolumbi

  Hapur nga Diella1, 13-11-2012 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,400
  08-02-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •