Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  99,777
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1191 gjithsej

Forumi: Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Mrekullia e Pashkės - Flaka e Shenjtė e Jeruzalemit

  Hapur nga Seminarist, 26-08-2002 12:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 44,411
  24-04-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Radio e KOASH "Ngjallja"

  Hapur nga neokastra, 14-03-2013 16:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,826
  02-07-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Çfarë është Orthodhoksia?

  Hapur nga Albo, 20-09-2004 06:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,626
  06-05-2014, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 16:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,836
  28-09-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kalendari i Shenjtoreve

  Hapur nga Matrix, 30-11-2010 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 25,121
  06-12-2010, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės

  Hapur nga Albo, 17-06-2004 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 31,759
  02-09-2010, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Dëgjoni Dhiatën e Re shqip

  Hapur nga Pasiqe, 07-01-2006 02:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 17,999
  20-11-2009, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Thomas Hopko: "Besimi Orthodhoks" (4 volume)

  Hapur nga Albo, 10-10-2006 00:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,829
  24-02-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Theosis - qėllimi i vėrtetė i jetės njerėzore

  Hapur nga Albo, 23-06-2008 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,857
  02-01-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Liturgjia Hyjnore e Shėn Joan Gojartit

  Hapur nga Albo, 27-06-2006 00:38
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 22,176
  13-08-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Besa e Krishterė Orthodhokse

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,305
  04-08-2005, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Krishterė Orthodhoks

  Hapur nga Eni, 02-07-2002 05:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 21,167
  29-06-2005, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 94
  23-11-2022, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Gjysėm shekulli Episkop.

  Hapur nga arbereshi_niko, 21-11-2022 14:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 187
  22-11-2022, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lajme mbi boten Orthodhokse.

  Hapur nga arbereshi_niko, 15-07-2015 17:20
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 352
  • Lexime: 86,221
  18-11-2022, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fjetja e kryepiskopit tė Qipros.

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2022 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  07-11-2022, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Theologu Dhimitėr Beduli [1914-1996]

  Hapur nga Tannhauser, 12-07-2006 08:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,246
  10-10-2022, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 854
  24-09-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 213
  19-09-2022, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lartėsimi i Kryqit Jetėdhėnės - 14 shtator

  Hapur nga Albo, 25-09-2005 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,920
  14-09-2022, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Vlashi - 11 shkurt

  Hapur nga isidor, 11-02-2010 04:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,046
  12-09-2022, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,336
  12-09-2022, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  11-09-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Njeriu si trup dhe shpirt

  Hapur nga Albo, 10-09-2022 23:36
  besimi orthodhoks, njeriu, shpirti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  10-09-2022, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 519
  10-09-2022, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 8 Shtator - Lindja e Hirėplotės Mari

  Hapur nga skeshqe, 10-09-2007 14:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,780
  10-09-2022, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,536
  10-09-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shėn Kozma Etoliani i Barabarte me Apostujt - 24 gusht

  Hapur nga Seminarist, 24-02-2003 08:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,650
  24-08-2022, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fjetja e Nėnės sė Zotit, Virgjėreshės Mari - 15 gusht

  Hapur nga Albo, 14-08-2005 12:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,556
  24-08-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 266
  06-08-2022, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  06-08-2022, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 242
  30-07-2022, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 326
  30-05-2022, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 444
  12-05-2022, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shenja e Antikrishtit

  Hapur nga Albo, 02-05-2022 23:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 767
  04-05-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. “Roma e dytė” nė vėnd tė dytė!

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-04-2022 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,373
  26-04-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 348
  25-04-2022, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,699
  23-04-2022, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,823
  17-04-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shėn Maria e Egjiptit - 1 prill

  Hapur nga Seminarist, 13-04-2003 12:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,594
  11-04-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,347
  25-03-2022, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,997
  20-03-2022, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,596
  17-03-2022, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shėn Maksim Rrėfimtari

  Hapur nga arbereshi_niko, 17-03-2022 02:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 432
  17-03-2022, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kisha orthodokse ruse dhe lufta ne Ukraine

  Hapur nga Shaboni, 13-03-2022 10:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 859
  16-03-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,812
  14-03-2022, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 436
  07-03-2022, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kur do tė vijė antikrishti?

  Hapur nga Albo, 05-01-2021 01:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,054
  05-03-2022, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Historia e Kishės Orthodhokse nė Ukrainė

  Hapur nga Albo, 04-03-2022 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  04-03-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 478
  06-01-2022, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,603
  04-01-2022, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kėngė dhe festime pėr Krishtlindje

  Hapur nga Matrix, 19-12-2006 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,931
  24-12-2021, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A do tė shikosh Zotin?

  Hapur nga Albo, 13-09-2021 01:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,263
  22-12-2021, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,899
  22-12-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dita e Shėn Nikolla - 6 dhjetor

  Hapur nga Manulaki, 06-12-2004 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,598
  06-12-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  03-12-2021, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,990
  29-10-2021, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •