Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,868
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1188 gjithsej

Forumi: Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Mrekullia e Pashkės - Flaka e Shenjtė e Jeruzalemit

  Hapur nga Seminarist, 26-08-2002 12:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 43,777
  24-04-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Radio e KOASH "Ngjallja"

  Hapur nga neokastra, 14-03-2013 16:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,551
  02-07-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Çfarë është Orthodhoksia?

  Hapur nga Albo, 20-09-2004 06:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,314
  06-05-2014, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 16:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,547
  28-09-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kalendari i Shenjtoreve

  Hapur nga Matrix, 30-11-2010 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 24,772
  06-12-2010, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės

  Hapur nga Albo, 17-06-2004 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 31,095
  02-09-2010, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Dëgjoni Dhiatën e Re shqip

  Hapur nga Pasiqe, 07-01-2006 02:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 17,715
  20-11-2009, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Thomas Hopko: "Besimi Orthodhoks" (4 volume)

  Hapur nga Albo, 10-10-2006 00:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,516
  24-02-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Theosis - qėllimi i vėrtetė i jetės njerėzore

  Hapur nga Albo, 23-06-2008 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,536
  02-01-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Liturgjia Hyjnore e Shėn Joan Gojartit

  Hapur nga Albo, 27-06-2006 00:38
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 21,820
  13-08-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Besa e Krishterė Orthodhokse

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,838
  04-08-2005, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Katekizmi i Krishterė Orthodhoks

  Hapur nga Eni, 02-07-2002 05:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 20,995
  29-06-2005, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 706
  24-09-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 123
  19-09-2022, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lartėsimi i Kryqit Jetėdhėnės - 14 shtator

  Hapur nga Albo, 25-09-2005 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,788
  14-09-2022, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shėn Vlashi - 11 shkurt

  Hapur nga isidor, 11-02-2010 04:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,977
  12-09-2022, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,183
  12-09-2022, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  11-09-2022, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njeriu si trup dhe shpirt

  Hapur nga Albo, 10-09-2022 23:36
  besimi orthodhoks, njeriu, shpirti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  10-09-2022, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 482
  10-09-2022, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 8 Shtator - Lindja e Hirėplotės Mari

  Hapur nga skeshqe, 10-09-2007 14:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,705
  10-09-2022, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lajme mbi boten Orthodhokse.

  Hapur nga arbereshi_niko, 15-07-2015 17:20
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 84,555
  10-09-2022, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,417
  10-09-2022, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Kozma Etoliani i Barabarte me Apostujt - 24 gusht

  Hapur nga Seminarist, 24-02-2003 08:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 16,478
  24-08-2022, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fjetja e Nėnės sė Zotit, Virgjėreshės Mari - 15 gusht

  Hapur nga Albo, 14-08-2005 12:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,378
  24-08-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 210
  06-08-2022, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  06-08-2022, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 199
  30-07-2022, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 287
  30-05-2022, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 398
  12-05-2022, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shenja e Antikrishtit

  Hapur nga Albo, 02-05-2022 23:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 724
  04-05-2022, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. “Roma e dytė” nė vėnd tė dytė!

  Hapur nga arbereshi_niko, 26-04-2022 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  26-04-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 307
  25-04-2022, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,641
  23-04-2022, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,721
  17-04-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shėn Maria e Egjiptit - 1 prill

  Hapur nga Seminarist, 13-04-2003 12:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,534
  11-04-2022, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,264
  25-03-2022, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,956
  20-03-2022, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,503
  17-03-2022, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shėn Maksim Rrėfimtari

  Hapur nga arbereshi_niko, 17-03-2022 02:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 388
  17-03-2022, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kisha orthodokse ruse dhe lufta ne Ukraine

  Hapur nga Shaboni, 13-03-2022 10:09
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 801
  16-03-2022, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,756
  14-03-2022, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 399
  07-03-2022, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kur do tė vijė antikrishti?

  Hapur nga Albo, 05-01-2021 01:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,984
  05-03-2022, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historia e Kishės Orthodhokse nė Ukrainė

  Hapur nga Albo, 04-03-2022 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 355
  04-03-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 433
  06-01-2022, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,543
  04-01-2022, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kėngė dhe festime pėr Krishtlindje

  Hapur nga Matrix, 19-12-2006 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,788
  24-12-2021, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A do tė shikosh Zotin?

  Hapur nga Albo, 13-09-2021 01:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,188
  22-12-2021, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,768
  22-12-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dita e Shėn Nikolla - 6 dhjetor

  Hapur nga Manulaki, 06-12-2004 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,406
  06-12-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 478
  03-12-2021, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,853
  29-10-2021, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Vaksinat

  Hapur nga ilia spiro, 05-11-2021 14:42
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  09-09-2021, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  08-09-2021, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •