Close

Forumi: Shkenca

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 731
  • Postime: 15,460
 2. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,130
  • Postime: 25,046
 3. Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4,371
  • Postime: 72,044
  1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 762
   • Postime: 5,013
  2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 850
   • Postime: 5,533
  3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 648
   • Postime: 5,727
  4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 79
   • Postime: 588
  5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 847
   • Postime: 45,825
  6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 236
   • Postime: 1,594
  7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 76
   • Postime: 577
  8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 336
   • Postime: 3,055
 4. Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 963
  • Postime: 8,116