Close

Forumi: Shkenca

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 723
  • Postime: 15,436
  1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. benseven11

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 34
   • Postime: 4,401
 2. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

  Moderatorėt:

  1. J@mes,
  2. Darius,
  3. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,118
  • Postime: 24,856
 3. Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4,348
  • Postime: 71,983
  1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 762
   • Postime: 5,016
  2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 847
   • Postime: 5,528
  3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 648
   • Postime: 5,725
  4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 78
   • Postime: 587
  5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 845
   • Postime: 45,820
  6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 236
   • Postime: 1,594
  7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 76
   • Postime: 577
  8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 336
   • Postime: 3,056
 4. Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 956
  • Postime: 8,097

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi