Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 269 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 89,686
  11-09-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 126,143
  01-02-2015, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 08:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 103,267
  28-11-2020, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A do ktheheshit dikur ne Shqiperi?

  Hapur nga Drini_Mene, 19-06-2019 19:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,744
  25-06-2020, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,119
  16-03-2020, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 19:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 507
  • Lexime: 97,060
  19-01-2020, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Perse eshte ndaluar kerkimi i avancuar?

  Hapur nga azhul16, 18-12-2019 22:43
  •  
  •  
 5. Lėvizur: Informacion me shume per Bajret? Behar Bajrin

  Hapur nga AnaLika77, 12-10-2019 11:32
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,231
  11-08-2019, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Deri nė 300 euro nata! Sa kushton tė pushosh nė Shqipėri

  Hapur nga Lazo, 23-07-2019 22:47
  •  
  •  
 7. Pse deshtoi Edi Rama?

  Hapur nga DYDRINAS, 20-12-2018 15:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,458
  19-06-2019, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,696
  09-05-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: 20000 anėtarė tė regjistruar nė forumin shqiptar

  Hapur nga Albo, 23-07-2005 15:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 19,000
  04-04-2019, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 21:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 105,373
  07-03-2019, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shėn Valentini: Si lindi dashuria nė zemrėn tuaj?

  Hapur nga Albo, 14-02-2008 15:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 16,542
  14-02-2019, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: Diaspora shqiptare do tė protestojė. Policia kundėr.

  Hapur nga DYDRINAS, 27-12-2018 11:20
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 40,506
  25-11-2018, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 20:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,290
  12-11-2018, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,888
  05-09-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,359
  23-06-2018, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 18:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 30,455
  15-05-2018, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 04:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 29,920
  16-04-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,396
  20-11-2017, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,199
  28-10-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,443
  21-09-2017, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 15:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 20,374
  18-09-2017, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 17:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 58,626
  19-04-2017, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,406
  15-03-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,538
  12-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,166
  11-02-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,649
  28-01-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,415
  18-01-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,015
  18-01-2017, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 10,442
  30-10-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,633
  05-10-2016, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 05:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 13,251
  04-06-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 17:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,441
  16-02-2016, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,407
  21-10-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,480
  10-09-2015, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 01:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 98,109
  27-08-2015, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 12-08-2015 00:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,401
  27-08-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 20:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,219
  27-08-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,010
  27-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,671
  01-08-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,199
  25-07-2015, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,765
  16-07-2015, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,199
  06-07-2015, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,948
  17-06-2015, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 23:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 30,351
  12-06-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 05:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 13,033
  12-06-2015, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •