Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 270 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 75,064
  11-09-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 103,557
  01-02-2015, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,457
  16-02-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 19:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 507
  • Lexime: 88,424
  19-01-2020, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: https://www.smartzonedaily.com/

  Hapur nga whiskky, 28-12-2019 17:45
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Hapur nga azhul16, 18-12-2019 22:43
  •  
  •  
 4. Lėvizur: Informacion me shume per Bajret? Behar Bajrin

  Hapur nga AnaLika77, 12-10-2019 11:32
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  11-08-2019, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Deri nė 300 euro nata! Sa kushton tė pushosh nė Shqipėri

  Hapur nga Lazo, 23-07-2019 22:47
  •  
  •  
 6. A do ktheheshit dikur ne Shqiperi?

  Hapur nga Drini_Mene, 19-06-2019 19:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,112
  07-07-2019, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pse deshtoi Edi Rama?

  Hapur nga DYDRINAS, 20-12-2018 15:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,064
  19-06-2019, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  09-05-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: 20000 anėtarė tė regjistruar nė forumin shqiptar

  Hapur nga Albo, 23-07-2005 15:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 16,527
  04-04-2019, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 21:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 92,566
  07-03-2019, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shėn Valentini: Si lindi dashuria nė zemrėn tuaj?

  Hapur nga Albo, 14-02-2008 15:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 15,260
  14-02-2019, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: Diaspora shqiptare do tė protestojė. Policia kundėr.

  Hapur nga DYDRINAS, 27-12-2018 11:20
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 37,463
  25-11-2018, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 20:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,099
  12-11-2018, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  05-09-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,294
  23-06-2018, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 18:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 27,710
  15-05-2018, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 04:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 27,513
  16-04-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  •  
  •  
 18. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 08:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 97,353
  01-12-2017, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,671
  20-11-2017, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,648
  28-10-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  21-09-2017, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 15:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 16,710
  18-09-2017, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 17:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 55,147
  19-04-2017, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,657
  15-03-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,776
  12-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,407
  11-02-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,737
  28-01-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,639
  18-01-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,437
  18-01-2017, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,071
  30-10-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,009
  05-10-2016, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 05:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 11,215
  04-06-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 17:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,309
  16-02-2016, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,337
  21-10-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,474
  10-09-2015, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 01:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 93,925
  27-08-2015, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 12-08-2015 00:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,616
  27-08-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 20:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,932
  27-08-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,185
  27-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,661
  01-08-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,451
  25-07-2015, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,679
  16-07-2015, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,615
  06-07-2015, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,949
  17-06-2015, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 23:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 27,569
  12-06-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •