Close
Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3988 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Mėrgimtarėt dhurojnė para pėr nevojtarėt

  Hapur nga Akuamarini, 25-12-2023 13:54
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 44,721
  09-06-2024, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ka rėnė apo ėshtė rritur simpatia pėr Albin Kurtin?

  Hapur nga Akuamarini, 09-04-2024 06:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,810
  07-06-2024, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  09-05-2024, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,237
  01-05-2024, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  29-04-2024, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 294
  • Lexime: 55,917
  23-04-2024, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 492
  21-04-2024, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 727
  12-04-2024, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,654
  05-04-2024, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,769
  05-04-2024, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 930
  02-04-2024, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,863
  26-03-2024, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  21-03-2024, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,199
  20-03-2024, 02:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,003
  17-03-2024, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,669
  16-03-2024, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,564
  28-02-2024, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Histori Jete

  Hapur nga Akuamarini, 25-02-2024 15:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 343
  25-02-2024, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zbulohet shtatorja e Albin Kurtit

  Hapur nga Akuamarini, 14-02-2024 15:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 368
  14-02-2024, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  09-02-2024, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mjeku me 4 gra

  Hapur nga ilia spiro, 26-01-2024 11:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 773
  27-01-2024, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  06-01-2024, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  04-01-2024, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  14-12-2023, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,544
  08-12-2023, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,752
  29-11-2023, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  06-11-2023, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •