Close
Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3988 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Mėrgimtarėt dhurojnė para pėr nevojtarėt

  Hapur nga Akuamarini, 25-12-2023 13:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 133
  • Lexime: 43,073
  26-05-2024, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ka rėnė apo ėshtė rritur simpatia pėr Albin Kurtin?

  Hapur nga Akuamarini, 09-04-2024 06:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,323
  16-05-2024, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  09-05-2024, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,211
  01-05-2024, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  29-04-2024, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 294
  • Lexime: 55,623
  23-04-2024, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  21-04-2024, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 699
  12-04-2024, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,617
  05-04-2024, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,741
  05-04-2024, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 909
  02-04-2024, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,826
  26-03-2024, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,063
  21-03-2024, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  20-03-2024, 02:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  17-03-2024, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,652
  16-03-2024, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,553
  28-02-2024, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Histori Jete

  Hapur nga Akuamarini, 25-02-2024 15:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  25-02-2024, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zbulohet shtatorja e Albin Kurtit

  Hapur nga Akuamarini, 14-02-2024 15:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  14-02-2024, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  09-02-2024, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mjeku me 4 gra

  Hapur nga ilia spiro, 26-01-2024 11:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 748
  27-01-2024, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  06-01-2024, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  04-01-2024, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,091
  14-12-2023, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,535
  08-12-2023, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,736
  29-11-2023, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  06-11-2023, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 80 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •