Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,439
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3852 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  16-04-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,485
  16-04-2021, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 236
  06-04-2021, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  21-03-2021, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse duhet hequr Rama?

  Hapur nga POKO, 06-06-2009 10:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 30,296
  19-03-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  16-03-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  12-03-2021, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqiperia ne 2030.

  Hapur nga Endri_, 26-05-2011 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,884
  09-03-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dionis Senjo, gjeniu i vogėl 6 vjeēar

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 299
  07-03-2021, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 176
  27-02-2021, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  10-02-2021, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,885
  30-01-2021, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  29-01-2021, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Eliza Dushku zbulon Shqipėrinė: Dear Albania

  Hapur nga Brari, 07-08-2011 11:04
  2 Faqe
  1 2
  eliza dushku, shqiperia
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,556
  27-01-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kultura dhe Civilizimi

  Hapur nga Prizrenasi_40, 14-01-2021 12:04
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 647
  19-01-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 419
  12-01-2021, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Exclamation Shpellarėt !!

  Hapur nga Wordless, 31-05-2014 05:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 10,638
  10-01-2021, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  09-01-2021, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 579
  30-12-2020, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,791
  29-11-2020, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lajme te degjuara ne radio.

  Hapur nga benseven11, 09-01-2015 20:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,101
  24-05-2020, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,668
  27-04-2020, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,560
  21-04-2020, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,255
  11-12-2019, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,788
  25-11-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cfare mendoni per mini Shengen?

  Hapur nga Neteorm, 16-11-2019 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,707
  16-11-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,426
  01-10-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Enver Sekiraqa dėnohet me 30 vjet burg

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,441
  16-09-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,275
  13-09-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,428
  22-07-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Neteorm, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,283
  16-06-2019, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,742
  19-02-2019, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,004
  09-12-2018, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pubet më në modë në Tiranë

  Hapur nga keti C, 02-02-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 22,635
  08-12-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,508
  29-11-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,178
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,300
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 07:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,197
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Neteorm, 21-01-2018 18:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,294
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,172
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,251
  07-03-2018, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •