Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 465 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 92,920
  15-03-2019, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 22:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 28,947
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndoc Gjetja

  Hapur nga macia_blu, 15-05-2002 02:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 35,287
  09-03-2024, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 1,709,380
  05-11-2022, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Me shkrimtarin Nasho Jorgaqi.

  Hapur nga ChuChu, 07-09-2003 03:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,174
  25-08-2022, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dan Brown - Kodi Da Vinci

  Hapur nga Fiori, 23-11-2003 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 35,775
  19-03-2019, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sugjerime pėr shtėpi botuese?

  Hapur nga engjellorja, 22-07-2007 07:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 41,059
  01-02-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Njė mendim pėr botim libri

  Hapur nga desaparacidos, 24-10-2007 08:18
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 12,962
  03-11-2017, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,500
  03-01-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ethem Haxhiademi

  Hapur nga Brari, 08-03-2003 11:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 18,539
  20-09-2016, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kundėr Pseudofilologėve

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,930
  06-04-2016, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Bisha e tėrbuar

  Hapur nga Veshtrusja, 18-05-2004 10:11
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,742
  24-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,788
  20-07-2015, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,523
  11-11-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Faik Ballanca

  Hapur nga Sorkadhe_Kelcyre, 14-09-2014 09:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,719
  14-09-2014, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,638
  21-04-2014, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,889
  07-03-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,429
  21-12-2013, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sfidat me librin nė Shqipėri

  Hapur nga daniel00, 10-11-2013 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,482
  20-11-2013, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqiptarėt nė Stambollin e 1800-tės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 05:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,156
  05-11-2013, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,039
  10-10-2013, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,524
  04-10-2013, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,932
  29-07-2013, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Liber i rralle per femije?

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 04:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,433
  28-07-2013, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,052
  31-05-2013, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,882
  13-03-2013, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,525
  06-03-2013, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shollohov, Shkrimtar Apo Grabitės

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,831
  03-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Libri mė i mirė i tė gjitha kohėrave

  Hapur nga kolombi, 09-01-2005 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 16,560
  15-01-2013, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,316
  08-01-2013, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,337
  08-01-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,366
  30-12-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Edicioni i 15-tė i panairit tė librit

  Hapur nga shigjeta, 19-11-2012 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,083
  19-11-2012, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ese Nga A. Z. ēajupi

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,163
  25-09-2012, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mbi Poezine Rumune

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,258
  01-09-2012, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Largimi I Shkrimtarit Nga Atdheu

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,470
  01-09-2012, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,583
  01-09-2012, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Andrea Stefi - Krijues “sui Generis”

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 15:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,014
  01-09-2012, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,504
  01-09-2012, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,146
  01-09-2012, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,669
  01-09-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ese Mbi Mediokėr

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,156
  01-09-2012, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tė Lirė Prej Fqinjėve!

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,525
  01-09-2012, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kur Poeti Krijonte Pėr Kombin

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,703
  01-09-2012, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,888
  01-09-2012, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. nga nje fjalim i FAN NOLIT

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,122
  01-09-2012, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Poetet E Vjeter Dhe Poetet E Rinj

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,265
  01-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nga Lirika Popullore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 09:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,926
  01-09-2012, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Antologjia E Dhembjes Poetike

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 11-08-2012 03:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,563
  11-08-2012, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mexhit Prenci

  Hapur nga Diabolis, 27-12-2003 00:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,270
  12-07-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. 'Monografi' nga Halil Haxhosaj

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 14-05-2012 13:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,459
  14-05-2012, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kritikė, ese, recension

  Hapur nga trysil, 06-11-2007 18:27
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 13,070
  09-05-2012, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •