Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 449 gjithsej

Forumi: Bukuri dhe estetikė

Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kujdes! Ruhuni nga njollat e diellit te marsit!

  Hapur nga Mina, 25-08-2002 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 38,756
  08-08-2007, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Tabela e kalorive nė 100 gr.

  Hapur nga Mina, 02-09-2002 19:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 122,042
  29-09-2011, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Stilistet me te njohur shqiptar

  Hapur nga Brari, 26-12-2006 15:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 20,696
  26-03-2012, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla Estetike/Nė kushte shtėpiake

  Hapur nga Mina, 10-08-2002 10:00
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 203,567
  05-02-2015, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Pesha ideale

  Hapur nga Mina, 21-12-2004 17:41
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 92,342
  18-03-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla dhe modele fustanesh !

  Hapur nga mbreta, 19-06-2006 12:19
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 314,495
  28-03-2015, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Veshjet per sezonin e vjeshtes....

  Hapur nga Fiori, 19-08-2002 02:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,670
  26-08-2002, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Regjimi, domosdoshmeri!

  Hapur nga Mina, 26-08-2002 08:18
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,653
  22-09-2002, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. E rendesishme!!!

  Hapur nga Mina, 22-09-2002 09:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,490
  24-09-2002, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te ruajme linjat pak dite para festave.

  Hapur nga Mina, 28-11-2002 06:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,630
  13-12-2002, 23:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Berberi

  Hapur nga Brari, 15-12-2002 05:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,411
  15-12-2002, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Unhappy Mi prishen floket

  Hapur nga Arbushi, 22-09-2002 13:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 11,329
  10-01-2003, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Moda dekonstruktiviste e znj-usha Rugoves

  Hapur nga dodoni, 16-01-2003 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,685
  17-01-2003, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pyetje

  Hapur nga Tironsja, 17-01-2003 07:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,354
  18-01-2003, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Perse ka kufij per fjalen "bukuri"

  Hapur nga eminem_girl, 05-02-2003 12:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,491
  07-02-2003, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,990
  28-03-2003, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Te merresh me veten!

  Hapur nga Mina, 19-01-2003 15:52
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,605
  07-04-2003, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Eros

  Hapur nga Albioni, 22-02-2003 06:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,162
  29-04-2003, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kriteret e bukurise!

  Hapur nga Mina, 22-12-2002 14:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,848
  07-05-2003, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Historia e bukurise

  Hapur nga Mina, 08-06-2003 11:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,363
  08-06-2003, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Krehje qe mbulojne difektet

  Hapur nga Mina, 08-06-2003 07:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,339
  10-06-2003, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sa e vleresoni bukurine??

  Hapur nga syembla, 17-09-2002 13:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,527
  30-06-2003, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dalja e puērave nė gjoks

  Hapur nga K19, 10-02-2003 15:57
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,501
  14-07-2003, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A duhet tė lyhen femrat shqipėtare, pse vritet bukuria?

  Hapur nga kristal, 07-07-2003 13:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 8,509
  21-07-2003, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,531
  06-09-2003, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si te jeni sa me te shendetshem.

  Hapur nga Estella, 03-06-2003 02:12
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 22,895
  07-09-2003, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ndo nje shpjegim??

  Hapur nga Leila, 04-05-2003 01:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,441
  06-11-2003, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sikur tja ndryshonit emrin...

  Hapur nga benseven11, 14-08-2003 12:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,973
  06-11-2003, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Bukuria dhe virtyti

  Hapur nga KOMFORT LUX, 27-11-2003 19:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  28-11-2003, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ngjyrat e dimrit (2003)

  Hapur nga Enola, 06-11-2003 07:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,224
  30-12-2003, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gjuha e tatuazheve

  Hapur nga Mina, 05-06-2003 15:50
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 17,496
  16-01-2004, 00:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pse BJONDET bėjnė mė shumė qef?

  Hapur nga kerkollogai0000, 20-06-2003 12:37
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 13,896
  16-01-2004, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,761
  16-01-2004, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Une jam i Bukur

  Hapur nga Luciano_Alb, 22-08-2002 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,123
  06-02-2004, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,181
  10-02-2004, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,417
  14-02-2004, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Denisa Kola ne Miss Universe 2003 - Votoni

  Hapur nga Turi72, 28-05-2003 17:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 14,879
  18-02-2004, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cfare eshte bukuria per ju?

  Hapur nga E-N-GJ-E-LL-I, 12-02-2004 13:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,081
  25-02-2004, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: as te dashur e as shoke

  Hapur nga Alisha, 05-09-2007 00:50
  •  
  •  
 29. Rendesia e bukurise

  Hapur nga La_Lune, 14-04-2003 16:07
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 9,322
  24-03-2004, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Zbukurim lulesh

  Hapur nga s0ni, 29-02-2004 21:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,300
  03-04-2004, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Wink A dilni me tanga ne plazh?

  Hapur nga malli, 17-05-2003 13:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 7,437
  05-04-2004, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Wink trupat sportive

  Hapur nga krutani79, 09-07-2004 13:57
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,175
  16-07-2004, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Shperthimi Formave!-

  Hapur nga Pyes_Lotin, 13-08-2004 18:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,445
  15-08-2004, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Eleganca & Bukuria

  Hapur nga selina_21, 25-07-2004 01:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,659
  16-08-2004, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Stilistet me emer !

  Hapur nga White_Angel, 24-10-2004 18:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 7,944
  31-10-2004, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sapuni 15 leksh........:)

  Hapur nga degnis, 29-08-2004 14:37
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,669
  01-11-2004, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. E verdha e vezes...

  Hapur nga ErImArSi, 28-10-2004 06:51
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,813
  02-11-2004, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Renia e flokeve

  Hapur nga Tironsja, 22-10-2002 20:30
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,844
  06-12-2004, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ne emer te bukurise!

  Hapur nga Leila, 11-11-2003 23:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,740
  10-12-2004, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pse zbukurohet Femra?

  Hapur nga une jam Z..., 27-09-2002 17:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 10,019
  23-12-2004, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Moda e Fundit Vjeshte-Dimer 2004

  Hapur nga AuGuSt_, 23-10-2004 12:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,184
  09-02-2005, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Dimri dhe moda

  Hapur nga StormAngel, 20-11-2004 00:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,603
  09-03-2005, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Moda dhe abuzimi i saj.

  Hapur nga I-amėshuar, 12-02-2005 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 2,891
  14-03-2005, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pranvera dhe moda

  Hapur nga StormAngel, 27-03-2005 13:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,455
  12-04-2005, 23:21 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Solari (rrezatimi atrificial ultraviolet)

  Hapur nga Mina, 17-05-2003 07:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,973
  24-04-2005, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •