Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 886 gjithsej

Forumi: Mentori akademik

Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Universiteti i Prishtinės- Arsimi i lartė nė Kosovė

  Hapur nga StormAngel, 30-09-2004 05:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 80,862
  21-02-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shqipėri: Reforma nė arsimin e lartė, universitetet publike dhe private

  Hapur nga Kryeplaku, 03-11-2004 17:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 69,000
  31-08-2012, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,516
  01-10-2011, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė shkruajm njė punim diplome dhe punime tė seminarit

  Hapur nga Dar_di, 09-08-2011 05:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 89,849
  09-08-2011, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lajmėrime tė ndryshme pėr studentėt Shqiptarė:

  Hapur nga forever, 06-07-2003 14:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 273,218
  14-05-2011, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kriteret pėr njohjen nė Shqipėri tė diplomave tė huaja

  Hapur nga shigjeta, 01-09-2004 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 40,418
  27-09-2009, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Shoqatat studentore

  Hapur nga Kryeplaku, 29-03-2005 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 37,625
  09-04-2009, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse amerikanėt po bėhen mė budallenj?

  Hapur nga Albo, 29-02-2024 14:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,181
  22-04-2024, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,835
  10-11-2023, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ku mund te lexoj shqip online?

  Hapur nga fighterme, 26-08-2011 11:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 32,831
  16-09-2023, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Universitetet mė tė mira

  Hapur nga sirena_adria, 23-06-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,225
  14-09-2023, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pyetėsori Kombėtar Studentor

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2023 14:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  15-04-2023, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  11-04-2023, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  07-09-2022, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Librari online

  Hapur nga broken_smile, 22-05-2013 09:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,477
  05-02-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Hi

  Hapur nga Bledi Xhindi, 02-02-2021 04:16
  •  
  •  
 7. hi

  Hapur nga juljan muka, 31-07-2013 09:52
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,983
  02-02-2021, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te shkruaj nje esse argumentuese?

  Hapur nga UliseNesta, 20-04-2009 09:50
  ese, hartim
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 93,943
  13-01-2021, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ka ndonjė faqe nė net me msu anglisht?

  Hapur nga mufitk, 07-02-2011 10:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 22,210
  13-09-2019, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dega Inxhinieri Ekonomike

  Hapur nga NikolinC93, 17-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 35,668
  21-03-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ndihme ne italisht

  Hapur nga master, 13-05-2002 11:25
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 14,460
  10-02-2018, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A jane dembela te rinjte shqiptare?

  Hapur nga Jona's Blog, 17-02-2016 06:13
  punesimi part time, punesimi te rinjve
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,949
  11-01-2018, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fjalor shqip-shqip

  Hapur nga Aleina, 20-05-2013 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 11,193
  11-01-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. UBT - Prishtine

  Hapur nga dodoni, 23-04-2005 08:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,403
  06-12-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ese filozofike!

  Hapur nga auiu, 06-01-2007 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,077
  02-12-2017, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Cili shkencetar e zbuloi televizorin?

  Hapur nga aR-my_nD, 12-03-2013 10:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,893
  02-12-2017, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. diploma bachelor

  Hapur nga evalt, 11-02-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,255
  25-02-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shkollat nė Turqi dhe studentėt shqipėtarė

  Hapur nga grindavece, 16-12-2002 09:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 28,188
  24-10-2016, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,548
  23-06-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,758
  03-03-2016, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Me ndihmoni te shkruaj ese mbi dy tema

  Hapur nga angel_, 16-11-2015 09:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,626
  19-01-2016, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ndihme per nje ese ne gjuhen Angleze!

  Hapur nga Shpend H., 18-11-2015 14:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,016
  18-11-2015, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndihme me detyrat e fizikes

  Hapur nga learta.01, 05-11-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,405
  09-11-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Studentėt e kriminalistikės

  Hapur nga FTN_2004, 02-02-2006 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,418
  25-07-2015, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Informata mbi studime ne Viene

  Hapur nga mastersoft, 11-04-2012 08:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 20,450
  02-06-2015, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndihmė Ese !

  Hapur nga roxxanne., 28-05-2015 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,132
  28-05-2015, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Keshilla per shkollen

  Hapur nga Lory al, 04-05-2012 08:44
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,261
  15-05-2015, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,977
  06-03-2015, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Studente ne Kanada

  Hapur nga skerdi, 17-05-2002 07:06
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,893
  22-12-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lakimi i foljes di ne veten e pare shumes?

  Hapur nga bulina, 02-12-2014 19:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,114
  11-12-2014, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 19,583
  05-11-2014, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post George Orwell " Politika dhe gjuha angleze"

  Hapur nga Edu, 03-11-2014 14:45
  ese, george, gjuha andgleze, orwell, politika
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,500
  03-11-2014, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Inxhiniere ndėrtimi apo inxhiniere informatike?!

  Hapur nga Chica bonita, 18-02-2012 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 20,228
  17-09-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,578
  06-09-2014, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Finance apo Informatike Ekonomike

  Hapur nga Kedican, 21-07-2012 16:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,992
  19-07-2014, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Informatike apo Teknologji Informacioni

  Hapur nga cyberarnold, 15-07-2011 16:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,729
  16-07-2014, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,685
  11-07-2014, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Me ndihmoni me ekuacionet kuadratike

  Hapur nga Neska, 29-05-2014 16:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,355
  29-05-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Provimi i CELI Prova

  Hapur nga Mr-Bledi, 07-03-2014 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,267
  07-03-2014, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Studimet

  Hapur nga besian342, 14-02-2014 15:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,001
  16-02-2014, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,438
  18-01-2014, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Question Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Hapur nga FlashMx, 04-03-2013 07:01
  kurse profesionale
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,273
  03-01-2014, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pershendetje,Ndihm !!

  Hapur nga donzzi, 11-12-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,030
  11-12-2013, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,762
  22-11-2013, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Cka simbolizon kjo shenje?

  Hapur nga roni_s, 17-04-2013 17:04
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,252
  17-11-2013, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •