Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1367 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,374
  25-02-2023, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,371
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,853
  09-01-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 114
  27-05-2023, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Muaji i informimit mbi hepatitet

  Hapur nga RO., 25-05-2023 09:49
  hepatiti c
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 103
  25-05-2023, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 174
  18-05-2023, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 288
  17-05-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,737
  14-05-2023, 01:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 105,487
  11-05-2023, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 232
  07-05-2023, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 220
  05-05-2023, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 7,402
  05-05-2023, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Alzaimer

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,627
  05-05-2023, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,426
  05-05-2023, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,804
  05-05-2023, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,849
  29-04-2023, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 151
  28-04-2023, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,180
  27-04-2023, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,056
  27-04-2023, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Hepatiti C dhe shėndeti publik

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 06:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 959
  26-04-2023, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hepatiti D

  Hapur nga RO., 26-04-2023 15:37
  hepatiti d, testim falas
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 169
  26-04-2023, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Hepatiti B kronik

  Hapur nga Erushe, 12-08-2016 10:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,831
  26-04-2023, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,545
  24-04-2023, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kaloritė dhe shėndeti i tepėrt

  Hapur nga Xhuxhumaku, 01-11-2010 23:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,831
  22-04-2023, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,723
  22-04-2023, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,409
  22-04-2023, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,641
  20-04-2023, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,037
  20-04-2023, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Caji i gjelbert!

  Hapur nga diita, 04-10-2009 17:07
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,127
  17-04-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kontroll mjeksor.

  Hapur nga benseven11, 01-03-2012 23:09
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,371
  15-04-2023, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 07:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 17,743
  05-04-2023, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,114
  01-04-2023, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Gjendrat tiroide, mjekimi dhe simptomat

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 69,698
  18-03-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pagjumėsia

  Hapur nga DI_ANA, 07-02-2007 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 11,361
  18-03-2023, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Koliti! Nga se vjen dhe si mund ta parandaloni

  Hapur nga Cimo, 29-03-2007 22:20
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 19,350
  17-03-2023, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mrekullitė e Aloe_Vera.

  Hapur nga DI_ANA, 22-12-2007 12:20
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,546
  17-03-2023, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,119
  17-03-2023, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si e riformon vetmia trurin

  Hapur nga Albo, 09-03-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  09-03-2023, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. C'ushqime jane te vlefshme per anemine?

  Hapur nga Ksanthi, 22-03-2010 14:09
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 17,687
  07-03-2023, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Vegjetarianizmi.

  Hapur nga DI_ANA, 13-03-2008 13:57
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,396
  26-02-2023, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,145
  24-02-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •