Close
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1276 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 45,368
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Hi All

  Hapur nga craghav027@gmai, 16-10-2019 10:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,182
  16-10-2019, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,414
  19-08-2019, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 19:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 104,963
  10-08-2019, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  27-06-2019, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pershendetje

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 967
  24-05-2019, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  19-04-2019, 01:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 07:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,149
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 16,256
  03-12-2018, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,501
  18-10-2018, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,898
  06-07-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 16,638
  25-04-2018, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,264
  11-03-2018, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,680
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,503
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,070
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,026
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 12-06-2006 00:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,044
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,706
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 07:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 29,830
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,338
  21-11-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 09:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,095
  21-11-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,782
  21-11-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,161
  21-11-2017, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,252
  21-11-2017, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,460
  21-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 05:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 29,313
  20-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,009
  05-10-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga GjeNcHe.-.D, 19-09-2017 17:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  19-09-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 07:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,746
  28-07-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 01:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,295
  21-07-2017, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 15:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 32,321
  03-06-2017, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Problem me renien e flokeve

  Hapur nga Davius, 16-04-2007 13:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 36,061
  01-06-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pėrshendetje

  Hapur nga Cuni sekret, 13-05-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,766
  16-05-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje per Veterinarin.

  Hapur nga Urimy-meraga, 21-04-2017 16:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,560
  30-04-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,956
  12-02-2017, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eshte e njejta gje?

  Hapur nga er-mes, 06-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,207
  08-01-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,783
  06-01-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,261
  04-01-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 05:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 145,467
  06-12-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. HaloPeridoli

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2009 09:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,962
  06-11-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pastrim i lehte dhe i shpejte ne banje

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 15:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,227
  30-10-2016, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Morri!

  Hapur nga Ciarli, 29-10-2016 08:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,260
  29-10-2016, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kallo nė kėmbė

  Hapur nga dori_85, 21-02-2006 07:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,256
  25-10-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,433
  29-09-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cka te bej qe te me dal mjekra sepse ende sme ka dal ??

  Hapur nga astriku, 27-10-2010 13:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 45,708
  25-08-2016, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Si te rritem ??

  Hapur nga Lanika, 12-03-2016 06:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,763
  16-08-2016, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Hepatiti B kronik

  Hapur nga Erushe, 12-08-2016 11:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,362
  13-08-2016, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Exclamation Hepatiti B.Rreziqet,perhapja, kurimi.

  Hapur nga Mina, 24-05-2003 07:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 90,383
  12-08-2016, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •