Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1397 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,326
  25-02-2023, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,350
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,718
  09-01-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,057
  28-09-2023, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,529
  28-09-2023, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Alergjia

  Hapur nga mbreta, 11-05-2006 05:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,565
  26-09-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,379
  25-09-2023, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,460
  21-09-2023, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Forcimi i syve

  Hapur nga Luleakulli, 04-02-2012 09:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,994
  19-09-2023, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,482
  19-09-2023, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,804
  18-09-2023, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Parkinsoni (Parkinson’s Disease)

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 16:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,507
  16-09-2023, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Smile Tė zgjohesh me aromėn e agimit

  Hapur nga Gimi3, 25-03-2007 16:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,515
  09-09-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tiroidet

  Hapur nga policia911, 04-09-2011 16:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,758
  06-09-2023, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,509
  30-08-2023, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  29-08-2023, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,928
  28-08-2023, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 201
  26-08-2023, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 07:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 19,044
  25-08-2023, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koliti! Nga se vjen dhe si mund ta parandaloni

  Hapur nga Cimo, 29-03-2007 22:20
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,875
  22-08-2023, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Noti

  Hapur nga sirena_adria, 03-06-2023 06:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 575
  21-08-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Deti

  Hapur nga sirena_adria, 19-08-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 218
  19-08-2023, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,274
  12-08-2023, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 8,009
  12-08-2023, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question Shendeti dhe Celulari !!

  Hapur nga Gimi3, 01-11-2007 09:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,402
  12-08-2023, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė mirat e ēokollatės.

  Hapur nga DI_ANA, 22-12-2007 12:24
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,604
  12-08-2023, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjumi i fėmijėve!

  Hapur nga DI_ANA, 28-01-2008 22:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,224
  12-08-2023, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vera e kuqe e ndihmon trurin e njeriut?

  Hapur nga tvsh, 03-09-2009 16:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,428
  11-08-2023, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Harmonia mes trurit dhe trupit me joga.

  Hapur nga DI_ANA, 31-12-2007 17:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,250
  10-08-2023, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,883
  10-08-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dhimbjet e shpines

  Hapur nga silvi boy, 25-07-2010 05:31
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,779
  09-08-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Stresi, si ta pėrballojmė atė

  Hapur nga miki_al2001, 27-07-2005 00:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,105
  09-08-2023, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Reumatizma

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 50,422
  09-08-2023, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Aktiviteti fizik shmang sėmundjet e zemrės!

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 14:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,846
  09-08-2023, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,323
  08-08-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pagjumėsia

  Hapur nga DI_ANA, 07-02-2007 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 12,220
  08-08-2023, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Alzaimer

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:35
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 9,062
  08-08-2023, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kaloritė dhe shėndeti i tepėrt

  Hapur nga Xhuxhumaku, 01-11-2010 23:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,104
  08-08-2023, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vapa, si tė ruhemi prej saj

  Hapur nga joniana, 29-06-2006 07:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,038
  08-08-2023, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dietė mesdhetare e kombinuar.

  Hapur nga Fittox, 30-01-2009 15:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,453
  08-08-2023, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. C'ushqime jane te vlefshme per anemine?

  Hapur nga Ksanthi, 22-03-2010 14:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,080
  08-08-2023, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Intoleranca ndaj laktozės tek shqiptarėt

  Hapur nga Hylltar, 31-01-2012 15:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,124
  08-08-2023, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Renie nga pesha

  Hapur nga keis, 16-09-2011 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 19,507
  07-08-2023, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gjendrat tiroide, mjekimi dhe simptomat

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 10:22
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 70,127
  05-08-2023, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,674
  05-08-2023, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thumbs up Bimet mjeksore qe perdoren per mjekim!

  Hapur nga ALBA, 19-01-2003 20:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 19,540
  05-08-2023, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,497
  03-08-2023, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •