Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,908
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1294 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,489
  16-06-2022, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dhimbjet e kokės

  Hapur nga huggos, 06-04-2003 09:15
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 56,864
  07-06-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,544
  06-06-2022, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,979
  04-06-2022, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,688
  03-06-2022, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Menuja ideale per te parandaluar tumoret

  Hapur nga lellalola, 16-09-2015 16:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,770
  26-04-2022, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 102,081
  21-04-2022, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 374
  21-04-2022, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,710
  02-02-2022, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Paniku dhe ankthi

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 09:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,086
  19-01-2022, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  29-12-2021, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 675
  19-12-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,399
  04-11-2021, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat janė vlerat ushqyese tė fiqve?

  Hapur nga Albo, 29-09-2021 23:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 552
  29-09-2021, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 704
  08-09-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,011
  01-05-2021, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,770
  27-04-2021, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,190
  27-03-2021, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shkenca se si trupi i njeriut shėron vetveten

  Hapur nga Albo, 14-02-2021 01:48
  shendeti, shkenca
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,676
  14-02-2021, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,215
  10-02-2021, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,560
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,108
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 17,647
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,032
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,806
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,610
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,438
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 52,421
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,144
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 112,892
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,471
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,700
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,367
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 17,392
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,194
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 22,478
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,899
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 24. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,479
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,579
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,549
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,527
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,367
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,183
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,310
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 34,837
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •