Close
Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1431 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,559
  04-03-2024, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,257
  08-01-2024, 00:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,900
  17-12-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,282
  16-03-2024, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,477
  11-03-2024, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  11-03-2024, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,554
  01-03-2024, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dokumentari: Fundi i Teorisė sė Mikrobit

  Hapur nga Albo, 24-02-2024 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,213
  24-02-2024, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,336
  23-02-2024, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,526
  18-01-2024, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  16-01-2024, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,831
  13-01-2024, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Historia e Vaksinave: A e zhduki vaksina sėmundjen e lisė?

  Hapur nga Albo, 07-01-2024 23:35
  •  
  •  
 3. Natyra mrekullibėrėse e ujit

  Hapur nga Albo, 22-12-2023 16:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  22-12-2023, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,391
  17-12-2023, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 109,612
  10-11-2023, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 7,217
  09-11-2023, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 803
  07-11-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,961
  07-11-2023, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  04-11-2023, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,304
  03-11-2023, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,154
  03-11-2023, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kontroll mjeksor.

  Hapur nga benseven11, 01-03-2012 23:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,005
  28-10-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Renie nga pesha

  Hapur nga keis, 16-09-2011 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 20,175
  28-10-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,589
  28-10-2023, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Forcimi i syve

  Hapur nga Luleakulli, 04-02-2012 09:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,900
  15-10-2023, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,377
  08-10-2023, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 14,216
  30-09-2023, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Alergjia

  Hapur nga mbreta, 11-05-2006 05:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 18,349
  26-09-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 19,938
  21-09-2023, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,352
  19-09-2023, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •