Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1371 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,463
  25-02-2023, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,460
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,929
  09-01-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,866
  09-06-2023, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,600
  09-06-2023, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 1,791
  06-06-2023, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Noti

  Hapur nga sirena_adria, 03-06-2023 06:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 173
  05-06-2023, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 121
  04-06-2023, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 105,790
  03-06-2023, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 150
  27-05-2023, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Muaji i informimit mbi hepatitet

  Hapur nga RO., 25-05-2023 09:49
  hepatiti c
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 120
  25-05-2023, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 196
  18-05-2023, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 339
  17-05-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 250
  07-05-2023, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  05-05-2023, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 7,422
  05-05-2023, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Alzaimer

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,643
  05-05-2023, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,433
  05-05-2023, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,858
  29-04-2023, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 165
  28-04-2023, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,207
  27-04-2023, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,104
  27-04-2023, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Hepatiti C dhe shėndeti publik

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 06:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 968
  26-04-2023, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Hepatiti D

  Hapur nga RO., 26-04-2023 15:37
  hepatiti d, testim falas
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 187
  26-04-2023, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Hepatiti B kronik

  Hapur nga Erushe, 12-08-2016 10:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,836
  26-04-2023, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kaloritė dhe shėndeti i tepėrt

  Hapur nga Xhuxhumaku, 01-11-2010 23:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,839
  22-04-2023, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,751
  22-04-2023, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,427
  22-04-2023, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,660
  20-04-2023, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,045
  20-04-2023, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Caji i gjelbert!

  Hapur nga diita, 04-10-2009 17:07
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,139
  17-04-2023, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kontroll mjeksor.

  Hapur nga benseven11, 01-03-2012 23:09
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,375
  15-04-2023, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 07:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 17,764
  05-04-2023, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,125
  01-04-2023, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjendrat tiroide, mjekimi dhe simptomat

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 69,720
  18-03-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pagjumėsia

  Hapur nga DI_ANA, 07-02-2007 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 11,399
  18-03-2023, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Koliti! Nga se vjen dhe si mund ta parandaloni

  Hapur nga Cimo, 29-03-2007 22:20
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 19,369
  17-03-2023, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mrekullitė e Aloe_Vera.

  Hapur nga DI_ANA, 22-12-2007 12:20
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,554
  17-03-2023, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,130
  17-03-2023, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si e riformon vetmia trurin

  Hapur nga Albo, 09-03-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 453
  09-03-2023, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •